Per Gessle's Roxette

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Marie Fredriksson, charismatická zpěvačka tohoto dua, byla na jaře 2016 nucena ze zdravotních důvodů přerušit probíhající turné, na které navazovalo vydání desátého studiového alba Good Karma. Per Gessle se s touto situací vypořádal tím, že začal psát písně pro svůj sólový švédský projekt a nový materiál ještě tentýž rok natočil v Nashvillu. Nahrávky vznikly s dlouholetými švédskými hudebními partnery, kterými jsou Christoffer Lundqvist, Clarence Ofwerman, Anders Herrlin a Helena Josefsson, ty doplnilo několik předních amerických hudebníků.

S několika členy koncertní doprovodné kapely Roxette, které doplnil o nové hudebníky, Per Gessle v létě roku 2017 absolvoval turné po Švédsku, na kterém mimo jiné propagoval desku “En vacker natt” (“A Beautiful Night”), první ze dvou minialb, která v Nashvillu natočil. Vzhledem k tomu, že jak natáčení ve studiu, tak i koncertní šňůra byly přijaty s nadšením jak ze strany fanoušků, tak i samotných hudebníků, a daly tak písním Gessleho novou perspektivu a hloubku, rozhodl se v projektu pokračovat.

„Vždy jsem miloval hrát s touhle kapelou a pak mě to napadlo - proč bych nemohl dělat tu samou věc a věnovat se hudbě Roxette. Vzhledem k tomu, že Marie již nemůže vystupovat, na všechny naše písně by se jen usazoval prach. Proto jsem byl nadšený z myšlenky, že bych je mohl hrát s touhle kapelou,“ uvádí Per Gessle, který jedním dechem dodává: “Marie je samozřejmě nenahraditelná. Ale ona nám dává své požehnání, a oba si myslíme, že toto by mohl být skvělý způsob jak udržet písně čerstvé a představit je všem našim úžasným fanouškům v trošku jiném podání.

Lineup / Vystupující interpreti

Švédsko, classic swedish pop

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá Live Nation CZ

Další akce

Více akcí
Black Honey
Koncert, Indie, Rock
Black Honey
Čt 27. června 2019, Café V Lese Praha, cz
Mike Shinoda
Koncert
Mike Shinoda
Út 19. března 2019, Forum Karlín Praha, cz
The Beach Boys
Koncert, Rock
The Beach Boys
Ne 16. června 2019, Velký sál Lucerna Praha, cz
The Soft Moon
Koncert, Punk
The Soft Moon
Ne 17. března 2019, Futurum Music Bar Praha, cz
Bastille
Koncert, Pop, Indie
Bastille
Čt 21. února 2019, Forum Karlín Praha, cz

Bastille

Wardruna
Koncert, Folk
Wardruna
Pá 22. listopadu 2019, Velký sál Lucerna Praha, cz
John Mayall
Koncert, Blues
John Mayall
Pá 15. března 2019, Forum Karlín Praha, cz
Blood Youth
Koncert, Hardcore, Punk
Blood Youth
Út 19. března 2019, Chapeau Rouge Praha, cz
Hlavní strana Koncerty Forum Karlín Per Gessle's Roxette