Per Gessle's Roxette

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Marie Fredriksson, charismatická zpěvačka tohoto dua, byla na jaře 2016 nucena ze zdravotních důvodů přerušit probíhající turné, na které navazovalo vydání desátého studiového alba Good Karma. Per Gessle se s touto situací vypořádal tím, že začal psát písně pro svůj sólový švédský projekt a nový materiál ještě tentýž rok natočil v Nashvillu. Nahrávky vznikly s dlouholetými švédskými hudebními partnery, kterými jsou Christoffer Lundqvist, Clarence Ofwerman, Anders Herrlin a Helena Josefsson, ty doplnilo několik předních amerických hudebníků.

S několika členy koncertní doprovodné kapely Roxette, které doplnil o nové hudebníky, Per Gessle v létě roku 2017 absolvoval turné po Švédsku, na kterém mimo jiné propagoval desku “En vacker natt” (“A Beautiful Night”), první ze dvou minialb, která v Nashvillu natočil. Vzhledem k tomu, že jak natáčení ve studiu, tak i koncertní šňůra byly přijaty s nadšením jak ze strany fanoušků, tak i samotných hudebníků, a daly tak písním Gessleho novou perspektivu a hloubku, rozhodl se v projektu pokračovat.

„Vždy jsem miloval hrát s touhle kapelou a pak mě to napadlo - proč bych nemohl dělat tu samou věc a věnovat se hudbě Roxette. Vzhledem k tomu, že Marie již nemůže vystupovat, na všechny naše písně by se jen usazoval prach. Proto jsem byl nadšený z myšlenky, že bych je mohl hrát s touhle kapelou,“ uvádí Per Gessle, který jedním dechem dodává: “Marie je samozřejmě nenahraditelná. Ale ona nám dává své požehnání, a oba si myslíme, že toto by mohl být skvělý způsob jak udržet písně čerstvé a představit je všem našim úžasným fanouškům v trošku jiném podání.

Lineup / Vystupující interpreti

Švédsko, classic swedish pop

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá Live Nation CZ

Další akce

Více akcí
Slayer
Koncert, Metal
Slayer
Út 25. června 2019, Tipsport Arena Praha, cz
Tool
Koncert
Tool
Út 4. června 2019, O2 Arena Praha, cz
Benjamin Francis Leftwich
Koncert, Pop, Indie
Benjamin Francis Leftwich
Po 6. května 2019, Rock Café Praha, cz
Blue October
Koncert, Rock, Metal
Blue October
So 9. února 2019, Lucerna Music Bar Praha, cz
Kimbra
Koncert, Pop, Jazz
Kimbra
Čt 14. března 2019, Lucerna Music Bar Praha, cz
Rival Sons
Koncert, Rock, Blues
Rival Sons
St 20. února 2019, Roxy Praha, cz

Rival Sons

Maroon 5
Koncert, Pop
Maroon 5
St 5. června 2019, O2 Arena Praha, cz

Maroon 5

Slavkov Open 2019 - Sting
Koncert, Pop, Rock
Slavkov Open 2019 - Sting
Pá 12. července 2019, Zámecká zahrada Slavkov u Brna, cz

Sting

Hlavní strana Koncerty Forum Karlín Per Gessle's Roxette