Roskilde Festival 2020
Anulowano
Its 50th edition
1
już się odbyło
sob 27. czerwca — sob 4. lipca 2020
Animal Showgrounds
Darupvej 19, Roskilde, dk
Lineup Program imprez
Angel Olsen
United States, alternative rock
Deftones
United States, rock
Faith No More
United States, alternative metal
FKA twigs
United Kingdom, deep indie r&b
Kacey Musgraves
United States, contemporary country
Taylor Swift
United States, pop
Thom Yorke
United Kingdom, alt-indie rock
TLC
United States, dance pop
Tyler, The Creator
United States, hip hop
Aisha Devi
Switzerland, escape room
Alex Cameron
Australia, pop
Amenra
Belgium, metal
Anderson .Paak
United States, hip hop
Anna Meredith
United Kingdom
Arlo Parks
United Kingdom, soft rock
Bicep
United Kingdom, future garage
Big Thief
United States, rock
Boy Pablo
Norway, norwegian indie
Bremer/McCoy
Denmark, indie jazz
Brittany Howard
United States, rock
Cage the Elephant
United States, rock
Canzoniere Grecanico Salentino
italian folk
Chancha Via Circuito
Argentina, cumbia
Charli XCX
United Kingdom, pop
Cimafunk
Cuba, cuban alternative
City and Colour
Canada, canadian folk
Claus Hempler
Denmark, rock
DaBaby
United States, nc hip hop
Death By Unga Bunga
Norway, norwegian indie
Doja Cat
United States, pop
Employed To Serve
United Kingdom, chaotic hardcore
Fat White Family
United Kingdom, rock
Fatoumata Diawara
afrobeat
girl in red
Norway, lo-fi beats
Gyedu-Blay Ambolley
afrobeat
HAIM
United States, folk-pop
Heathen
United States, metal
Helms Alee
United States, drone metal
High on Fire
United States, metal
Hjalmer
Denmark, danish pop
Holly Herndon
United States, pop
Hugo Helmig
Denmark, deep danish pop
HUGORM
Denmark
IDK
deep underground hip hop
Jimmy Eat World
United States, rock
Josephin Bovién
scandinavian r&b
Kaaliyah
deep danish pop
Karenn
house
Kate NV
Russian Federation, pop
Kelly Lee Owens
United Kingdom, pop
Kendrick Lamar
United States, alternative hip hop
Land Of Kush
dark jazz
Lingua Ignota
United States, noise
Mekdes
pop
Moscow Death Brigade
Russian Federation, hardcore
Moses Sumney
United States
Mura Masa
United Kingdom, house
Object Blue
United Kingdom, techno
Old Man Gloom
United States, avantgarde metal
OOIOO
Japan, experimental
Oozing Wound
United States, post-doom metal
Pattesutter
danish pop
Perfume Genius
United States, pop
Phoebe Bridgers
United States, indie folk
Pusha T
United States, dirty south rap
Rapsody
United States, alternative hip hop
Rico Nasty
United States, dmv rap
Rita Indiana
deep latin alternative
Rüfüs Du Sol
Australia, alternative dance
Saba Alizadeh
iranian experimental
Saint clara
Denmark, danish pop
Sampa the Great
Australia, hip hop
Sarah Klang
Sweden
slowthai
England, hip hop
Soleima
Denmark, deep danish pop
Sorry
United Kingdom, alt-indie rock
Squid
United Kingdom, brighton indie
Suicide Silence
United States, metalcore
Suspekt
hip hop
Svalbard
United Kingdom, martial industrial
Thaiboy Digital
Sweden, rap
The Night Flight Orchestra
Sweden, hard rock
The No Ones
rock
The Roots
United States, alternative hip hop
The Strokes
United States, garage rock
The Whitest Boy Alive
Germany, indietronica
Thomas Helmig
Denmark
Tinariwen
desert blues
Tom Zé
bossa nova
Tropical Fuck Storm
Australia, australian garage punk
Tyler Childers
United States, kentucky indie
Unge Ferrari
Norway
Waxahatchee
United States, alternative rock
Weval
Netherlands
Whitney
United States, chamber pop
Young Thug
United States, hip hop
Youth Code
ebm
Informacje o festiwalu
Miejsce imprezy a Zakwaterowanie
Animal Showgrounds,
Darupvej 19, Roskilde
Zaplanuj trasę
Zakwaterowanie