koncert Pop rock Night v Plasech – Plaské kulturní léto 2017

Pop rock Night v Plasech – Plaské kulturní léto 2017

Pop rock Night v Plasech – Plaské kulturní léto 2017

so 17. červen 2017, 20:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o koncertu
První akce velkolepého Plaského kulturního léta je tady a zanese vás do českých hudebních výšin. Co si tahle osvěžit povědomí o domácí poprockové scéně. Jistojistě vás mile překvapí, přinese příjemné letní osvěžení a naladí vás na další plaské koncerty a festivaly! A že bue z čeho vybírat! Mladí  a talentovaní umělci z českých luhů a hájů ovládnou Plaské kulturní léto už třetí týden v červu a rozhodně je, nač se těšit.
 
Zakázaný Ovoce
ZakázanÝovoce – 11 let na scéně!! Od vzniku v roce 2005 kapela natočila 5 studiových alb, 12 oficiálních videoklipů a odehrála téměř 700 koncertů. V roce 2015 oslavila kapela 10 let své existence. Začátkem roku 2016 zakázanÝovoce přichází s novou tváří a připravuje nový videoklip na nejstarší píseň kapely „Genocida“ a tím představuje nové členy.
 
Bára Zemanová & Band
Bára Zemanová & BAND je pop-rocková kapela z Plzně uskupená kolem zpěvačky Báry Zemanové.
Bára začínala v kapele Ellement v roce 2004 a v roce 2006 se stala finalistkou 3.řady talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Po obsazení 4.příčky v této soutěži se stále drží rockové muziky. Na podzim 2007 získala cenu Skokan roku v anketě Český Slavík Matonni a druhé místo při udílení cen Deska roku za nejprodávanější debut.
 
Magnetikum
Magnetikum je původní pop-rocková kapela z Prahy a okolí s vlastními českými písněmi. Historie kapely sahá až do roku 2009, kdy se výše zmínění kamarádi muzikanti poprvé sešli ve vršovické zkušebně, v Karlových Varech natočili singl Vzpomínka a odehráli první koncerty. Svěží a slibný pop rock v české verzi!  
Vstupenky
Předprodej: 180,-
Na místě: 220,-
 
pá 17. listopad 20:00
Forum Karlín, Praha
Synthpopové duo Hurts z Velké Británie má u nás silnou fanouškovskou základnu, o...
Koupit vstupenky
ne 19. listopad 19:00
Od svých začátků na floridské rockové scéně v roce 1989 Marilyn Manson vystřídal...
Koupit vstupenky
so 11. listopad 18:30
Belgická rocková skupina Triggerfinger se po skvělém vystoupení na festivalu Roc...
Koupit vstupenky

více akcí