Prague Cake Festival

Prague Cake Festival

Prague Cake Festival

so 17. říjen 2015 uskutečněná akce
Hotel Diplomat Najít ubytování
Evropská 370/15, Praha
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

První ročník unikátního sladkého festivalu pro milovníky dortíků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a dalších sladkostí.

Návštěvníci budou moci na jednom místě ochutnat a zároveň za zvýhodněné ceny zakoupit prvotřídní výrobky předních českých cukrářů. Zároveň budou moci objevit nová místa a podniky, které mohou navštěvovat po celý rok. Na Prague Cake Festivalu by neměl chybět žádný milovník dortů a zákusků, který prahne po kulinářském zážitku.

Prague Cake Festival se bude konat v luxusních prostorech jednoho z předních pražských hotelů, a to v hotelu Diplomat, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Hotel Diplomat je velmi snadno dostupný, jelikož se nachází přímo na trase metra A Dejvická a u tramvajové zastávky Dejvická. Vstup do všech prostor je bezbariérový.

Přijďte ochutnat zákusky od předních českých i zahraničních cukrářů. V základní vstupence je zahrnut vstup do prostor (je nutné koupit vstupenku na konkrétní hodinu) a 5 žetonů na degustační porci zákusku od Vámi vybraných vystavovatelů. Dále je možné na místě zakoupit další degustační žetony za 10 Kč/ks a také můžete rovnou zakupovat celé porce zákusků přímo od vystavovatelů, které pro Vás připravují na festival speciální zvýhodněné ceny. Dále nabízíme kategorii VIP vstupenek, které zahrnují vstup do prostor již ve 12.30, 10 degustačních žetonů a lahodný Welcome Drink, který zajistí firma Ovocňák. Vstup dětí do 6 let je v doprovodu dospělé osoby zdarma (vstupenka zahrnuje pouze vstup do prostor, ne degustační žetony).

Vstupenku bude možné zakoupit také v hotovosti přímo na místě v den konání akce za 200 Kč.

Další ročníky

pá 14. září
Město Znojmo vás srdečně zve k návštěvě Znojemského historického vinobraní 14. –...
Koupit vstupenky
Čt 24. květen
Další ročník pivního festivalu proběhne 24.5. - 26.5.2018.V areálu pivního festi...
Koupit vstupenky
pá 15. červen 10:00
Smíchovská náplavka se na tři dny stane dějištěm Slavnosti Cideru, která si za t...
Koupit vstupenky

více akcí