Doplnit informace

so 17. 10. 2015, začátek 00:00

Prague Cake Festival

Hotel Diplomat, Praha ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?

První ročník unikátního sladkého festivalu pro milovníky dortíků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a dalších sladkostí.

Návštěvníci budou moci na jednom místě ochutnat a zároveň za zvýhodněné ceny zakoupit prvotřídní výrobky předních českých cukrářů. Zároveň budou moci objevit nová místa a podniky, které mohou navštěvovat po celý rok. Na Prague Cake Festivalu by neměl chybět žádný m... (více)

Web akce: www.facebook.com/events/104532466559046

První ročník unikátního sladkého festivalu pro milovníky dortíků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a dalších sladkostí.

Návštěvníci budou moci na jednom místě ochutnat a zároveň za zvýhodněné ceny zakoupit prvotřídní výrobky předních českých cukrářů. Zároveň budou moci objevit nová místa a podniky, které mohou navštěvovat po celý rok. Na Prague Cake Festivalu by neměl chybět žádný milovník dortů a zákusků, který prahne po kulinářském zážitku.

Prague Cake Festival se bude konat v luxusních prostorech jednoho z předních pražských hotelů, a to v hotelu Diplomat, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Hotel Diplomat je velmi snadno dostupný, jelikož se nachází přímo na trase metra A Dejvická a u tramvajové zastávky Dejvická. Vstup do všech prostor je bezbariérový.

Přijďte ochutnat zákusky od předních českých i zahraničních cukrářů. V základní vstupence je zahrnut vstup do prostor (je nutné koupit vstupenku na konkrétní hodinu) a 5 žetonů na degustační porci zákusku od Vámi vybraných vystavovatelů. Dále je možné na místě zakoupit další degustační žetony za 10 Kč/ks a také můžete rovnou zakupovat celé porce zákusků přímo od vystavovatelů, které pro Vás připravují na festival speciální zvýhodněné ceny. Dále nabízíme kategorii VIP vstupenek, které zahrnují vstup do prostor již ve 12.30, 10 degustačních žetonů a lahodný Welcome Drink, který zajistí firma Ovocňák. Vstup dětí do 6 let je v doprovodu dospělé osoby zdarma (vstupenka zahrnuje pouze vstup do prostor, ne degustační žetony).

Vstupenku bude možné zakoupit také v hotovosti přímo na místě v den konání akce za 200 Kč.

Web akce: www.facebook.com/events/104532466559046

Další akce

Olomouc Čokofest 2017

pá 10.2. — ne 12.2.

Olomouc Čokofest 2017

Galerie Šantovka, Olomouc

Varyáda Čokofest 2017

pá 24.3. — ne 26.3.

Varyáda Čokofest 2017

OC Varyáda, Karlovy Vary

Zlín Čokofest 2017

pá 20.1. — ne 22.1.

Zlín Čokofest 2017

Sportovní hala Euronics, Zlín

Liberec Čokofest 2017

pá 27.1. — ne 29.1.

Liberec Čokofest 2017

OC Nisa Liberec, Liberec

Doplnit informace k akci Prague Cake Festival

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.