Prague Cake Festival 2017

Prague Cake Festival 2017

Prague Cake Festival 2017

so 11. listopad 2017, 10:00 za 51 dní
Hotel Pyramida Najít ubytování
Bělohorská 24, Praha
Koupit vstupenky
Informace o akci
Prague Cake Festival je unikátní akcí pro milovníky dortů, zákusků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a spousty dalších dezertů a delikates. Třetí ročník akce se bude konat 11. 11. 2017 od 10:00 do 19:00 v luxusním pražském hotelu Pyramida na adrese Bělohorská 24, Praha 6 (hned u zastávky Malovanka).
Prague Cake Festival je jedinečnou událostí, která na jednom místě nashromáždí pečlivě vybrané vystavovatele, kteří pro návštěvníky připraví to nejlepší ze svých sladkých specialit. V ceně vstupenky je 5 degustačních porcí a mimo degustací mohou návštěvníci zakoupit zboží přímo od vystavovatelů za zvýhodněné festivalové ceny. Kromě toho vás čeká bohatý doprovodný program, který se bude točit, jak jinak, kolem světa dortů a sladkostí. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet různé workshopy, podívat se na profesionály, kteří ukážou více ze světa pečení a zdobení. Zároveň se chystá spoustu soutěží o sladké ceny a spoustu aktivit bude připraveno i pro nejmenší návštěvníky. Každý návštěvník také obdrží los do tomboly, která bude losována třikrát během dne – v 11:00, ve 13:00 a v 17:00.
Prague Cake Festival je originální, protože se neřídíme konvencemi nebo předsudky. Návštěvníkům představíme všechny možné druhy zákusků, za nimiž stojí stovky různých chutí, různých způsobů příprav, různých filozofií a různých ingrediencí. Na své si přijdou příznivci klasických českých zákusků, francouzských specialit, trendy chutí, ale také mlsouni s dietními omezeními. Návštěvníci tak mohou ochutnat od všeho něco a sami se rozhodnout, jaký dort je pro ně ten jeden jedinečný – zdaleka však nebude lehké se rozhodnout, jelikož nabídka bude opravdu pestrá.
Další ročníky
Najděte si spolujízdu z
Vyhledat na BlaBlaCar