koncert Pyrexia /usa/, Deranged /swe/, Oral Fistfuck /swi/

Pyrexia /usa/, Deranged /swe/, Oral Fistfuck /swi/

Pyrexia /usa/, Deranged /swe/, Oral Fistfuck /swi/

st 8. listopad 2017, 19:00 uskutečněná akce
Nové Korzo sk Najít ubytování
Panská 1, Ružomberok
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o koncertu
Posledným koncertom, ktorý pre vás pripravuje na sklonku roku Slovak Metal Army je ďalšia famózna kombinácia death metau a jeho subžánrov. Do útulného, ale pekelného prostredia ružomberského klubu Nové Korzo sa nasáčkujú formácie z rôznych kútov sveta a nás obzvlášť teší US/SWE kombinácia, ktorú sme mali v Ružomberku naposledy v podaní Dying Fetus a Deranged ešte v roku 1998. Tento krát to však bude opäť poriadne husté, pretože PYREXIA a DERANGED patria do tej istej triedy death metalovej kvality!
Tento večer odštartuje domáca skupina SUBURBAN TERRORIST, ktorá sa vyliahla po roku 2000 a vyprofilovala sa na extrémnu kapelu, ktorá svoj brutal death metal kombinuje so slam či hardcore prvkami. Každopádne je to kapela, ktorá si plne zaslúži byť tu supportom a otvoriť tento večer. Posledný a zároveň druhý album „Cut Throat From The World Of Obsession“ SUBURBAN TERRORIST vydali v roku 2012 pod labelom Gothoom Prods a k dispozícii je dodnes vo formátoch CD aj DIGIPAK.
Taliani FROM THE SHORES vydali svoj debut vlani a na tomto turné robia oficálneho otvárača. Jedná sa o skutočne ťažkú groovy kapelu, ktorá svojimi riffmi rozrezáva telá pod pódiom. Do jej brutálnej produkcie sa veľmi hodia deathcorové elementy a šialene mega-brutálny hnisavý vokál. FROM THE SHORES sú na scéne od roku 2008 a keďže je ich diskografia dosť vlažná, vynahradia to svojou agresívnou show práve na tomto turné.
Ťažkotonážny, úderný a veľmi priamočiary brutálny death metal produkujú Švajčiari ORAL FISTFUCK! Je to ďalší chliev, ktorý dokáže na koncerte pľuvať hnilobu. Ich ťažký burácavý sound je ako vracanie čriev a my veríme, že títo chalani to na pódiu rozbalia ako sa patrí a naservírujú do zombíkov pod pódiom skutočnú šťavu. Energiu na to ORAL FISTFUCK určite majú! Dúfame, že klince v trámoch vydržia!
DERANGED ! Švédski death metaloví králi. Čo dodať? Mnohí z vás si spomínajú na ružomberský klub Apollo a rok 2008, kedy tu vystupovali spolu s Dying Fetus. Legendárny koncert, na ktorý sa nikdy nezabudlo… a stará doba sa vracia nielen so zinom a vydavateľstvom, ale aj s týmito death metalistami a DERANGED sa tak po takmer dvadsiatich rokoch vracajú do Ružomberka opäť! Za tie roky poriadne vyhladli a vysmädli a sú po slovenských fans naozaj lační. DERANGED vznikli na samom začiatku deväťdesiatych rokov a do dnešnej doby zo svojej cesty nevybočili. Ich death metal je brutálny, svižný a nepohŕda ani typickými prvkami temnej švédskej melodiky. Určite máte niektorý z ich deviatich dlhohrajúcich albumov napočúvaný. Myslite na to, že títo chalani aj po takmer tridsaťročnej existencii dokážu rezať a pitvať, ako kedysi!
Absolútne peklo sa v tento večer dostaví v podobe US komba PYREXIA ! Banda, ktorá sa na začiatku 90-tych rokov stala akýmsi ťahúňom amerického podzemia a to spolu s Internal Bleeding, je známa svojou brutal death metalovou minulosťou. Kedysi ortodoxní kosci hláv síce postupom času vymenili kosy za hrobárske lopaty a čakany, no zostali rovnako ťažkí a extrémni. PYREXIA dokážu predviesť na pódiu šialené peklo, ale presne to od nich aj očakávame. Death metalový buldozér, ktorý nepozná prekážku! Litre potu tečúceho z tiel hudobníkov, ale aj tiel v kotli! Groovy zvuk, ktorý bude trhať bubienky! Ale presne za týmto účelom bola táto šnúra aj postavená. Preto, aby rúcala!
My zo SMA sa na vás rozhodne tešíme. Očakávame hojnú účasť, ktorá opäť zaplní Nové Korzo a urobí tu atmosféru, ktorá navráti staré dobré časy. Toto death metalové turné si to totiž určite zaslúži presne tak, ako Slovensko a fanúšikovia takého kapely. Klubovka, na ktorú sa rozhodne nezabudne!

Lineup

Deranged brutal death metal death metal
so 17. listopad 19:30
Café V Lese, Praha
Britské audio-vizuální duo The KVB Nicholase Wooda and Kat Day mísící ve své hud...
Koupit vstupenky
ne 12. srpen 20:00
Američtí Goo Goo Dolls, kteří se v 90. letech proslavili skadbou Iris, která zaz...
Koupit vstupenky

více akcí