Red Bull Flying Bach

Red Bull Flying Bach

Red Bull Flying Bach

so 8. říjen 2016, 20:00 uskutečněná akce
Istropolis - Veľká sála sk Najít ubytování
Trnavské mýto 1, Bratislava
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci
7.10.2016 o 20.00hod.
8.10.2016 o 17.00hod.
8.10.2016 o 20.00hod.


Máš pocit, že Bach a breakdance nejdú dokopy?

Tanečné predstavenie Red Bull Flying Bach sa vracia späť do Bratislavy]]>


Po nespočetných vystúpeniach po celom svete a ich slovenskej premiére spred troch rokov sa tanečná posádka Flying Steps vracia na jeseň opäť do Bratislavy s ich šou Red Bull Flying Bach. Red Bull Flying Bach je prvé predstavenie, ktoré unikátnym spôsobom vizualizuje Bachove známe dielo „Temperovaný klavír“ kombináciou dvoch na prvý pohľad nezlučiteľných svetov - breakdancu a klasickej hudby. Flying Bach toto dvojzväzkové dielo od Johanna Sebastiana Bacha netancujú, ide o vizualizáciu a oživenie jeho zbierok. Red Bull Flying Bach žije svoj vlastný príbeh. 

Ak máš pocit, že high society a urban kultúra sú si navzájom na kilometre vzdialené a predstavujú dva odlišné a absolútne nezlučiteľné svety, štvornásobní majstri sveta Flying Steps, umelecký režisér Vartan Bassil a renomovaný operný režisér Christoph Hagel ťa vyvedú z omylu. Inovatívna adaptácia Bachovho Temperovaného klavíra odbúrava bariéry za pomoci klavíra, čembala a elektronických beatov. Točenie sa na hlavách, silné pohyby či ich zmrazenie a obdivuhodná vizuálnosť, to všetko sprevádza vystúpenie Red Bull Flying Bach. 

Flying Bach od svojej premiéry v roku 2010 cestuje po svete, vypredáva sály a vytvára úžasnú a zábavnú šou pre ľudí všetkých vekových kategórií a kultúr. Tanečníkom sa podarilo zasiahnuť už takmer 400 000 ľudí v 31 krajinách. Tanečná posádka Flying Steps z Berlína od ich poslednej návštevy na Slovensku v roku 2013 dospela. Tentokrát predvedú, ako sa vážna hudba dopĺňa so štýlom breakdance či bboyingom druhý októbrový víkend (7. a 8.10.2016) na predstaveniach v Bratislave, kedy toto očakávané tanečné predstavenie zvalcuje bratislavský Istropolis.


Zľavy/Discounts: IMOBILNÍ 31€


Dalšie akcie XL group: KINGS ON ICE, JOSE CARRERASLORD OF THE RINGS]]>

reklama
Nemáš v čem jít na Akci?

Tak mrkni na trika a kalhoty na ZOOTu! Nebo rovnou na nejlepší kousky do výprodeje a udělej si radost. Nejlepší boty najdeš na Footshopu.cz.

Nakoupit na Zootu
st 19. červenec
Po boku Colours of Ostrava proběhne během všech čtyř festivalových dnů také druh...
Koupit vstupenky

více akcí