Reggae Night

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o festivalu

Zdar bando, 

tak už je to skoro rok, co na Hvjezdě dozněli poslední tóny v rytmu reggae a my, jako ostatně každý rok, jsme se rozhodli, že naše narozeniny oslavíme opět s vámi a krom zavedených "firem", přinášíme do Teplic něco, co tu ještě nebylo, tak se připravte, páč se máte na co těšit... ;-) Již čtvrtým rokem k nám jezdí jeden z čelních představitelů reggea a ragga dancehall scény u nás, ambasador pravdy, nositel poznání a náš oblíbený "lékárník" Messenjah, který jako každý rok zazpívá všechny své hity a jako pokaždé nás nechá nahlédnout pod pokličku svého hudebního hrnce a ochutnat, co letos nového vytvořil. Stejně tak budete mít možnost se navléknout do mikin a triček "Ganja je lék", které přirozeně také přiveze... ;-) Druhého v pořadí, reprezentanta Jižních Čech, vlastníka charakteristického hlasu, pana Colectiva, myslím také není třeba dlouze představovat, minulý rok nás rozhopsal a zasypal pozitivníma vibracema, že jsme brněli ještě v lednu a tak ani tento rok nebude chybět a zase do nás nacpe, co se do nás vejde... ;-) velkou premiéru pak v Teplicích bude mít MC Emsa, jeden z původního složení partičky, která si říkala Bow Wave a nyní v nově vzniklé formaci Vůdůkrů opět objíždí kraje české, u nás vystoupí samostatně a jsem si jist, že se máme na co těšit... ;-) a do čtveřice tu máme Pana Dana, teplického rapera, který, ač se zabývá hip hopem dlouho, tak bude mít na Hvjezdě rovněž premiéru a jehož texty plné pravd a životních zkušeností, si rozhodně nesmíte nechat ujít... ;-) O hudební doprovod se postarají také naši "staří dobří známí"...za Prahu přijede hrát dnes již legendární Selector Boldrik a přesvědčí nás, že reggea nestagnuje a zavalí nás nejen osvědčenou klasikou, ale také porcí novinek, co tahle hudba z Karibiku tento rok nabídla... ;-) A aby v tom nebyl sám, tak druhým hudebníkem není nikdo jiný, než náš oblíbený a stejně jako Messenjah již čtvrtým rokem, je naší stálicí, jeden z nejnadanějších raggajugle producentů u nás a zástupce našeho regionu, DJ Hundread, se kterým budeme hopsat, dokud nás nohy ponesou... ;-) 

nyní už máte dostatek indicií k tomu, aby jste věděli, kde budete devátého prosince trávit svůj večer a máte-li v tomto období také narozeniny, přijďte je oslavit s námi!!! Tož pozvěte své známé, sdílejte a hlavně nezapomeňte přijít udělat pořádnej bugr na akci, která v Teplicích ještě nebyla... ;-) 

Jah bless 

Zdeněk, Vinc a tým z Hvjezdy... ;-)


P.S.: jako každý rok se bude venku grilovat a proto i zadáme anketu, co byste si na grilu dali, chystáme rovněž soutěž o dvakrát dva vstupy a některé novinky na sebe nenechají dlouho čekat, tak zůstaňte naladěni na našich vlnách.. ;-)

Lineup / Program akce

  • Boldrik
  • Colectiv
  • Emsa
  • Hundread
  • Messenjah
  • Pan Dan

Místo konání

HVJEZDA Teplice
Antonína Sochora 1340, Teplice, CZ
najít ubytování

Naplánovat trasu

Další akce

Více akcí
Grape Festival 2019
Festival, Multižánrové
Grape Festival 2019
Pá 9. — So 10. srpna 2019, Piešťany, sk
Mighty Sounds 2019
Festival, Punk, Rock
Mighty Sounds 2019
Pá 12. — Ne 14. července 2019, Tábor, cz
Imagination Festival 2018
Festival, Hardstyle, House
Imagination Festival 2018
So 24. listopadu 2018, Praha, cz

A.M.C, Zatox

Jazz On5
Festival, Jazz, World
Jazz On5
St 31. — Čt 8. listopadu 2018, Praha, cz

Dave Holland, Ida Nielsen

Garorock 2019
Festival
Garorock 2019
Datum bude oznámeno, Marmande, fr
Hradecký slunovrat 2019
Festival
Hradecký slunovrat 2019
Pá 28. — So 29. června 2019, Hradec nad Moravicí, cz
Let It Roll 2019
Festival
Let It Roll 2019
Čt 1. — So 3. srpna 2019, Milovice, cz
Beseda u Bigbítu 2019
Festival, Multižánrové
Beseda u Bigbítu 2019
Pá 2. — So 3. srpna 2019, Tasov, cz
Janáček Brno 2018
Festival
Janáček Brno 2018
So 17. — St 5. prosince 2018, Brno, cz

Jitka Čechová, Pavel Haas Quartet, Thomas Adès

Hlavní strana Hudební festivaly Reggae Night