Rejjie Snow

Rejjie Snow

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Alexander Anyaegbunam, který se narodil 27. června 1993, je znám především pod jménem Rejjie Snow. Rejjie Snow je irský hip-hopový umělec a producent z Dublinu. 

Rejjie Snow se narodil nigerijskému otci a irsko-jamajské matce. Vyrůstal v oblasti Glasnevin a Drumcondra a později navštěvoval Belvedere College SJ v centru Dublinu. Na škole vystupoval v mnoha divadelních představeních, velký vztah měl ale i ke sportu, konkrétně k atletice. V roce 2011 se přestěhoval do Spojených států a studoval Vysokou školu umění a designu v Savannah v Georgii. Po skončení semestru ale ze školy odešel a vrátil se zpět do Irska, kde se zaměřil svoji hudební kariéru.

Snow vydal své první EP, Rejovič, v červnu 2013. Okamžitě vystřelil na vrchol iTunes hip-hopové hitparády před takové velikány, jakými jsou Kanye West a J Cole. Jeho skladba, "1992", dosáhla jednoho milionu shlédnuté na YouTube. V červnu 2015 vydal svůj oficiální debutový singl s Cam O'bi vydaným po celém světě. Video, ve kterém se představila Lily-Rose Depp, bylo v prvním týdnu přehráno pět set tisíckrát. V roce 2016 se upsal 300 Entertainment, u kterých v září vydal první track "D.R.U.GS". Snow následně potvrdil, že dlouho očekávané debutové album s názvem Dear Annie, které produkoval držitel Grammy Rahki je téměř před dokončením a jeho vydání je plánováno za začatek roku 2017. První singl s názvem "Crooked Cops" vyšel 20.ledna letošního roku. 

Fanoušky Rejjie Snowa jsou nejrůznější celebrity, mezi něž patří například Odd Future i Madonna. Jeho koncerty bývají vyprodaným kultem, takže po jeho vystoupení ve Fururu budete zcela jistě jeho fanoušky i vy.

Lineup

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá D Smack U Promotion

Další akce

Více akcí
Aurora
Koncert, Pop
Aurora
Čt 17. ledna 2019, Forum Karlín Praha, cz
Shania Twain
Koncert
Shania Twain
So 6. října 2018, O2 Arena Praha, cz
[loveit] sound: Jungle
Koncert, Elektro, Indie
[loveit] sound: Jungle
Po 12. listopadu 2018, Roxy Praha, cz
Seafret
Koncert, Folk, Pop
Seafret
Čt 18. října 2018, Fléda Brno, cz
Lordi
Koncert, Metal, Rock
Lordi
Út 6. listopadu 2018, Majestic Music Club Bratislava, sk
Negative Gemini
Koncert, Elektro, Pop
Negative Gemini
Pá 5. října 2018, Café V Lese Praha, cz
Kodaline
Koncert, Rock
Kodaline
Út 16. října 2018, Velký sál Lucerna Praha, cz
Anna Calvi
Koncert, Rock
Anna Calvi
Čt 8. listopadu 2018, Lucerna Music Bar Praha, cz
Vitalic
Koncert, Elektro
Vitalic
Pá 9. listopadu 2018, Fléda Brno, cz
Hlavní strana Koncerty Futurum Music Bar Rejjie Snow