Reprezentační ples OU

Reprezentační ples OU

Reprezentační ples OU

pá 19. únor 2016, 19:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Srdečně Vás zveme na reprezentační ples Ostravské univerzity, který se bude konat 19. února 2016 od 19 hodin v jedné z nejstarších a architektonicky nejcennějších budov v areálu černouhelného dolu: ve Starých koupelnách Provozu Hlubina.

Ples bude celý v černobílé barvě, proto i dresscode této akce je Black&White.

Hlavní sál:

Hlavní sál rozezní nejdříve Janáčkova filharmonie Ostrava tradičnÍm valčíkem, waltzem či polkou, naváže brněnská postfolková kapela Ponk, která v netradiční sestavě cimbál-kontrabas-housle doslova kouzlí z lidových písní současnou muziku s jazzovými a rockovými prvky.

Dolní sál:

Dáváte přednost českým a světovým hitům minulosti i současnosti? Kapely The Baskers (irský a český folk od podlahy) a HEY!!! (neoficiální objev Ostravské univerzity 2015) v Dolním „párty“ sále budou tou správnou volbou pro vaše místa k sezení. DJ Matthias tu pro Vás bude až do rána.

Big Bar:

Poklidný sál s podkresovou jazzovou hudbou pro ty, kteří rádi mezi tancem nechají uši odpočinout. V sále je taky hlavní bar s nápoji všeho druhu a občerstvení v podobě teplého jídla i chlebíčků.

Místa na stání:

Místa na stání nemají fyzické umístění v žádném ze sálů, můžete si vybrat, kde se usídlíte. K tomuto účelu budou sloužit zejména barové stolky, které budou k dispozici v Big Baru a v Dolním sále.

reklama
Nemáš v čem jít na Akci?

Tak mrkni na trika a kalhoty na ZOOTu! Nebo rovnou na nejlepší kousky do výprodeje a udělej si radost. Nejlepší boty najdeš na Footshopu.cz.

Nakoupit na Zootu
st 19. červenec
Po boku Colours of Ostrava proběhne během všech čtyř festivalových dnů také druh...
Koupit vstupenky

více akcí