Reprezentační ples OU

Reprezentační ples OU

Reprezentační ples OU

pá 19. únor 2016, 19:00 uskutečněná akce
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o akci

Srdečně Vás zveme na reprezentační ples Ostravské univerzity, který se bude konat 19. února 2016 od 19 hodin v jedné z nejstarších a architektonicky nejcennějších budov v areálu černouhelného dolu: ve Starých koupelnách Provozu Hlubina.

Ples bude celý v černobílé barvě, proto i dresscode této akce je Black&White.

Hlavní sál:

Hlavní sál rozezní nejdříve Janáčkova filharmonie Ostrava tradičnÍm valčíkem, waltzem či polkou, naváže brněnská postfolková kapela Ponk, která v netradiční sestavě cimbál-kontrabas-housle doslova kouzlí z lidových písní současnou muziku s jazzovými a rockovými prvky.

Dolní sál:

Dáváte přednost českým a světovým hitům minulosti i současnosti? Kapely The Baskers (irský a český folk od podlahy) a HEY!!! (neoficiální objev Ostravské univerzity 2015) v Dolním „párty“ sále budou tou správnou volbou pro vaše místa k sezení. DJ Matthias tu pro Vás bude až do rána.

Big Bar:

Poklidný sál s podkresovou jazzovou hudbou pro ty, kteří rádi mezi tancem nechají uši odpočinout. V sále je taky hlavní bar s nápoji všeho druhu a občerstvení v podobě teplého jídla i chlebíčků.

Místa na stání:

Místa na stání nemají fyzické umístění v žádném ze sálů, můžete si vybrat, kde se usídlíte. K tomuto účelu budou sloužit zejména barové stolky, které budou k dispozici v Big Baru a v Dolním sále.


Čt 22. listopad 19:30
Královna burlesky Dita Von Teese vystoupí v rámci evropského turné The Art of th...
Koupit vstupenky
pá 27. červenec
AsianFest 2018 se uskuteční ve dnech 27. – 29. července 2018 na Branické louce v...
Koupit vstupenky

více akcí