Doplnit informace

pá 29. 4. 2016, začátek 20:00 koncert

Řezník + Sodoma Gomora

Music Club Žlutý pes, Pardubice ukázat na najít ubytování

Řezník + Sodoma Gomora
Jak se vám akce líbila?

ŘEZNÍK + SODOMA GOMORA U PSA : Tak to bude řádnej MASAKR!

Mrkni jak to všechno začalo:

Sodoma Gomora vznikla v polovině roku 2007, kdy dva chorý mozky obětovaly předčasně narozenej fetus bohu svinstva a započaly tak éru maximálního zhnusení, kterou chtěj infikovat vyčpělou českou scénu. Dlouholetý parťáci v rapu Řezník a S... (více)

ŘEZNÍK + SODOMA GOMORA U PSA : Tak to bude řádnej MASAKR!

Mrkni jak to všechno začalo:

Sodoma Gomora vznikla v polovině roku 2007, kdy dva chorý mozky obětovaly předčasně narozenej fetus bohu svinstva a započaly tak éru maximálního zhnusení, kterou chtěj infikovat vyčpělou českou scénu. Dlouholetý parťáci v rapu Řezník a SWD tak s albem Bůh Se Utnul vytyčili nověj směr, pro kterej zvolili i nový alter-egaM.Engele a DeSade. Po velkym úspěchu týhle desky (a předevšim pak klipu Sodoma Gomora Rap) přišla šance předskakovat v Lucerna Music Baru před Necrem a posléze před Jedi Mind Tricks. To už se Sodoma zapsala i pod kůži běžnejch rapovejch fans.
V roce 2010 vychází po dlouhých přípravách dlouhohrající album „NaKonci Tunelu je Tma„. Tentokrát se vybírali pouze ty nejvytříbenější beaty a hosti (King Gordy, Bizarre z D12) a deska byla pokřtěna následujícího roku za mohutného poga zfanatizovaných fans. K albu vzniknul i videoklip Splatter Rape! s partičkou australanů Butchers Harem. Sodoma Gomora hojně koncertuje po klubech v celé ČR a nabírá stále víc a víc fanoušků. Opět předskakuje před Necrem a kraluje na festivalu Votvírák.
Během příprav na nové album vydává na vánoce 2011 Sodoma Gomora video s názvem „Zkurvený Vánoce„, které má během týdne přes 200.000 zhlédnutí na YouTube. V roce 2015 vydává Sodoma klip "Chcípni" a na letošní rok plánuje vydání nové desky.

ŘEZNÍK
je v horrorcorové scéně známou postavou. Jako první zavedl v čechách pojem horrorcore a to konkrétně svým debutujícím albem „Penetrační Chtíč EP“ z roku 2005, ke kterému vzniknul i šokující videoklip Drtič Sanic. Řezník během svého působení vydal ještě alba Hyperverzní Zážitky z Kremační Pece (2006), Caviar Bukkake Fetus Exitus(2008). V prosinci roku 2010 vydává zatím svůj nejnovější počin Vzestup Zla a klipy Žižkovský Bary (feat. James Cole) a Ta Holka v Mym Sklepě. Jeho rapy jsou tak přísný, že ho kvůli nim vyštřuje kriminálka. V roce 2014 vydal dvoj CD BATEMAN / MUZEUM MENTÁLNÍCH KURIOZIT. A momentálně přirpavuju vydání své nejnovější desky.

 


Vystupující interpreti

  • ŘEZNÍK
  • SODOMA GOMORA

Další akce

Disney FANTASIA Live in concert

ne 4.12.

Disney FANTASIA Live in concert

Wiener Konzerthaus, Vídeň   Koupit vstupenky

Green Day

ne 22.1.

Green Day

Tipsport Arena, Praha   Koupit vstupenky

Grand New Year’S Eve Celebration

so 31.12. — ne 1.1.

Grand New Year’S Eve Celebration

Club Mecca, Praha   Koupit vstupenky

Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour

ne 11.6.

Coldplay - A Head Full Of Dreams Tour

Ernst Happel Stadion, Vídeň   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Řezník + Sodoma Gomora

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.