Doplnit informace

st 18. 7. — čt 19. 7. 2012

Rugby fest 2012

Jana Opletala 154, Vrchlabí - Podhůří ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Rugby fest je nejen sportovní akce, ale také příjemně strávené odpoledne doplněné o zajímavé soutěže a večerní program. Celá akce začíná ve 14 hodin v areálu K Mlékárně 154 ve Vrchlabí – Podhůří. Na programu Rugby festu je přes odpoledne tzv. Beach Touch Rugby turnaj a nejrůznější soutěže. Beach Touch Rugby je bezkontaktní verze světoznámého kontaktního sportu rugby. Účastnit se tohoto turnaje bud... (více)

Web akce: rugbyleague.cz/fest

Rugby fest je nejen sportovní akce, ale také příjemně strávené odpoledne doplněné o zajímavé soutěže a večerní program. Celá akce začíná ve 14 hodin v areálu K Mlékárně 154 ve Vrchlabí – Podhůří. Na programu Rugby festu je přes odpoledne tzv. Beach Touch Rugby turnaj a nejrůznější soutěže. Beach Touch Rugby je bezkontaktní verze světoznámého kontaktního sportu rugby. Účastnit se tohoto turnaje bude i vrchlabský Rugby League tým „Mad Squirrels‘‘ (www.rugbyleague.cz). Budete tak mít jedinečnou možnost zkusit si tento exotický sport na vlastní kůži s poloprofesionálními hráči rugby. V rámci turnaje jsou také nachystány různé soutěže například v přejídání nebo v jízdě s kolečkem, ve kterých budete moci vyhrát nevšední ceny. Navečer se dočkáte zajímavého hudebního programu, kde vystoupí horror-punková kapela z Dolní Branné „ Two Fingers Left ‘‘ nebo metalová kapela „Seven sins“. Každý si ale přijde na své a tyto kapely doplní další místní hudební seskupení. Po celou dobu trvání Rugby festu budete mít možnost vyhrát nejrůznější a zajímavé ceny jak v soutěžích, tak i ve slosování výherních kupónků. Vylosování bude až ve večerních hodinách v rámci hudebních vystoupení a bude do něho zařazen každý návštěvník Rugby festu po zakoupení vstupenky. Jídlo i pití je zajištěno v hojném množství, tak neváhejte a přijďte si vyzkoušet rugby bez modřin Budeme se na Vás těšit …

Web akce: rugbyleague.cz/fest


Vystupující interpreti

  • Seven Sins of surviving
  • Suffocate with my fame
  • Driák
  • Two fingers left

Další akce

Bilbao BBK Live 2017

čt 6.7. — so 8.7.

Bilbao BBK Live 2017

Bilbao BBK 2016, Bilbao   Koupit vstupenky

Rampage 2017

so 18.2.

Rampage 2017

Antwerps Sportpaleis, Antverpy   Koupit vstupenky

Don't Let Daddy Know Amsterdam 2017

so 4.3.

Don't Let Daddy Know Amsterdam 2017

Ziggo Dome, Amsterdam   Koupit vstupenky

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

so 22.7. — so 22.10.

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

Areál U Věže, Hořice

Doplnit informace k akci Rugby fest 2012

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.