Doplnit informace

st 18. 7. — čt 19. 7. 2012

Rugby fest 2012

Jana Opletala 154, Vrchlabí - Podhůří ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Rugby fest je nejen sportovní akce, ale také příjemně strávené odpoledne doplněné o zajímavé soutěže a večerní program. Celá akce začíná ve 14 hodin v areálu K Mlékárně 154 ve Vrchlabí – Podhůří. Na programu Rugby festu je přes odpoledne tzv. Beach Touch Rugby turnaj a nejrůznější soutěže. Beach Touch Rugby je bezkontaktní verze světoznámého kontaktního sportu rugby. Účastnit se tohoto turnaje bud... (více)

Web akce: rugbyleague.cz/fest

Rugby fest je nejen sportovní akce, ale také příjemně strávené odpoledne doplněné o zajímavé soutěže a večerní program. Celá akce začíná ve 14 hodin v areálu K Mlékárně 154 ve Vrchlabí – Podhůří. Na programu Rugby festu je přes odpoledne tzv. Beach Touch Rugby turnaj a nejrůznější soutěže. Beach Touch Rugby je bezkontaktní verze světoznámého kontaktního sportu rugby. Účastnit se tohoto turnaje bude i vrchlabský Rugby League tým „Mad Squirrels‘‘ (www.rugbyleague.cz). Budete tak mít jedinečnou možnost zkusit si tento exotický sport na vlastní kůži s poloprofesionálními hráči rugby. V rámci turnaje jsou také nachystány různé soutěže například v přejídání nebo v jízdě s kolečkem, ve kterých budete moci vyhrát nevšední ceny. Navečer se dočkáte zajímavého hudebního programu, kde vystoupí horror-punková kapela z Dolní Branné „ Two Fingers Left ‘‘ nebo metalová kapela „Seven sins“. Každý si ale přijde na své a tyto kapely doplní další místní hudební seskupení. Po celou dobu trvání Rugby festu budete mít možnost vyhrát nejrůznější a zajímavé ceny jak v soutěžích, tak i ve slosování výherních kupónků. Vylosování bude až ve večerních hodinách v rámci hudebních vystoupení a bude do něho zařazen každý návštěvník Rugby festu po zakoupení vstupenky. Jídlo i pití je zajištěno v hojném množství, tak neváhejte a přijďte si vyzkoušet rugby bez modřin Budeme se na Vás těšit …

Web akce: rugbyleague.cz/fest


Vystupující interpreti

  • Seven Sins of surviving
  • Suffocate with my fame
  • Driák
  • Two fingers left

Další akce

Pekelný Ostrov 2017

pá 7.7. — so 8.7.

Pekelný Ostrov 2017

Areál přírodního ostrova u Holýšova, Holýšov   Koupit vstupenky

I Love Techno Europe 2016

so 10.12.

I Love Techno Europe 2016

Parc des Expositions, Montpellier   Koupit vstupenky

Common People Oxford 2017

so 27.5. — ne 28.5.

Common People Oxford 2017

Common People Oxford, Oxford   Koupit vstupenky

X-Massacre 2016

pá 16.12.

X-Massacre 2016

Výstaviště Holešovice, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Rugby fest 2012

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.