Doplnit informace

čt 13. 10. — ne 16. 10. 2016

SIGNAL Dome pro děti

Signal Dome Klárov, Praha ukázat na najít ubytování

SIGNAL Dome pro děti
Jak se vám akce líbila?

SIGNAL festival je nejvýraznější událostí propojující moderní umění, nové technologie a širokou veřejnost v České republice. Ulice a veřejná prostranství Prahy, její nejznámější historické památky i méně známá zákoutí se během čtyř večerů promění pod taktovkou českých i světových osobností světelného designu v umělecké objekty a prostory, které netradičními... (více)

SIGNAL festival je nejvýraznější událostí propojující moderní umění, nové technologie a širokou veřejnost v České republice. Ulice a veřejná prostranství Prahy, její nejznámější historické památky i méně známá zákoutí se během čtyř večerů promění pod taktovkou českých i světových osobností světelného designu v umělecké objekty a prostory, které netradičními formami zachycují různé tváře současné i historické Prahy. Letos SIGNAL festival rozzáří Prahu už počtvrté. Těšíme se na vás od 13. do 16. října.

Letošní SIGNAL festival připravil sférické představení určené především dětem, které se v obří kupoli SIGNAL Dome ocitnou uprostřed českých dějin.

Filip je typický záškolák, který radši než do školy, chodí za školu. Vše se změní po jeho tajemném setkání s někým, kdo vypadá jako nejslavnější český král. Jak by se ale Karel IV. mohl objevit v Praze 21. století? A pokud to není on, jak by mohl vědět všechny detaily o stavbě Karlova mostu, založení Karlovy univerzity, i jeho době?

Délka projekce: 8 minut

Termíny:

Čtvrtek 13.10.2016 – Neděle 16.10.2016 každou půlhodinu od 9:30 do 18:30

Další akce

Cannafest Prague 2016

pá 11.11. — ne 13.11.

Cannafest Prague 2016

Výstaviště Expo, Praha

Jason Patterson & přátelé

so 5.11.

Jason Patterson & přátelé

Kino MAT, Praha   Koupit vstupenky

International Christmas Festival

ne 27.11.

International Christmas Festival

Hotel Hilton, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci SIGNAL Dome pro děti

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.