As I Lay Dying, Dying Fetus, Emmure

Sleduj ako prvý
Pi 15. apríl 2022 18:30
Refinery Gallery Vlčie hrdlo, Bratislava, sk
nájsť ubytovanie

Vstupenky

Ticketportal.sk
Kúpiť Vstupenky
Pre nákup lístkov budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu

Informácie o koncertu

Turné bohů: AS I LAY DYING, DYING FETUS a EMMURE

AS I LAY DYING, DYING FETUS a EMMURE zahrají společně v Praze a Bratislavě. Králové metalcore se zbožňovanou death mašinou a prominentními coristy jako trojhlavá saň vlítnou na Evropu. Spojené síly tří ikonických kapel budou explodovat v Refinery Gallery a ve Foru Karlín.
Návrat AS I LAY DYING v roce 2018 na scénu v původní sestavě byl pořádnou událostí a nejinak tomu bylo u posledního alba „Shaped by Fire“, které bez nejmenší výhrady dostálo jejich jménu. Na hity nabušené desce jde dravost ruku v ruce s invencí, nezapomenutelně silné, přesto hráčsky náročné melodie se zaplétají s výbušnými pasážemi a jsou podpořeny vkusnými refrény/sbory. Tento typ hudby je prostě pro pódia jak stvořený a koncerty Američanů jsou pověstné neuvěřitelnou silou a energií, kdy jejich skandinávským metalem ovlivněný metalcore je jak ocelová pěst obalená hebkým sametem. AS I LAY DYING jsou řízená exploze umně nasměřovaná na posluchače a ČR o tom už přesvědčili několikrát.
DYING FETUS se za 30 let na scéně se svými osmi deskami a nespočtem koncertů a turné stali jednou z nejrespektovanějších deathmetalových kapel. Od roku 2007 jako stroj fungující trio vydalo i polovinu jejich diskografie, která už čtvrtý rok čeká na nový přírůstek, takže nebude divu, když se v dubnu dočkáme i nějaké ochutnávky, pokud ne rovnou nového alba. Extrémně rychlá hudba snoubící technický death metal i ten brutální či slam, hardcorový groove, thrashující kytary a grindovou zběsilost si našla ohromné množství stoupenců, ale především si v death metalu dokázala najít své jedinečné místo, odkud všem svým následníkům ukazuje záda. DYING FETUS už roky patří do úzké špičky BDM.
To EMMURE svůj sound staví na neuvěřitelně silných, chytlavých a brutálně moshovacích beatdownech doplněných elektronickými vsuvkami a charakteristickým vokálem Frankie Palmeriho, který inspirace nachází i mimo metalové žánry. A nové inspirace do EMMURE v roce 2016 zavlekl i příchod kytaristy Joshuy Travise (Glass Cloud, Tony Danza Tapdance Extravaganza), který po 13 letech zvuk kapely osvěžil svým nesvázaným, i disonantním rukopisem. Živou vodou polití EMMURE tak dnes zní moderně a jejich dynamický mix deathcore a nu metalu při jejich zkušenostech z neustálého koncertování skvěle vyznívá i živě, kdy s nimi skáče celý sál a před podiem to vře divokým moshingem. Hudba EMMURE je pro pařbu stvořena, a na tomto turné to nebude výjimka.
Jestli si na scénu navrátivší AS I LAY DYING vzali zpět svou korunu králů metalcore, v death metalu neohrozitelní DYING FETUS a na core scéně blyštící EMMURE ty své ani neodložili. Máte před sebou turné králů, jejich spojené síly budou v dubnu explodovat v Praze a Bratislavě!

Lineup / Vystupujúci umelci

As I Lay Dying USA, melodic metalcore
Spotify
Dying Fetus USA, death metal
Spotify
Emmure USA, metalcore
Spotify

Miesto konania

Refinery Gallery Vlčie hrdlo, Bratislava
nájsť ubytovanie
Naplánovať trasu

Ďalšie akcie

Viac akcií
Hooverphonic
Koncert, Pop, Rock
Hooverphonic
Pi 18. 3. 2022 Majestic Music Club, Bratislava
 
Piotr Rubik & Hostia
Koncert, Pop
Piotr Rubik & Hostia
So 4. 12. 2021 NTC Bratislava, Bratislava
 
LP
Koncert, Pop
LP
Ut 12. 7. 2022 NTC Bratislava, Bratislava
 
The Neighbourhood
Koncert, Pop, Rock
The Neighbourhood
So 27. 11. 2021 NTC Bratislava, Bratislava
 
André Rieu
Koncert, Pop, Klasická
André Rieu
Št 18. 11. 2021 Zimný Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
 
Jake Bugg
Koncert, Folk, Indie
Jake Bugg
Po 2. 5. 2022 Ateliér Babylon, Bratislava
 
Kabát
Koncert, Rock
Kabát
Ut 18. 10. 2022 Zimný Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
 
Slipknot
Koncert, Metal
Slipknot
St 3. 8. 2022 Zimný Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
 
KoRn & Gojira
Koncert, Metal, Rock
KoRn & Gojira
So 28. 5. 2022 NTC Bratislava, Bratislava
 
Hlavná strana Koncerty Refinery Gallery As I Lay Dying, Dying Fetus, Emmure