Aurora

+1

Vstupenky

Pre nákup lístkov budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu

Informácie o koncertu

Svou první desku vydala, když jí bylo devatenáct let. Teď, o tři roky později, chystá její pokračování. Aurora je norské zjevení, které uchvátilo svět svou čistotou, upřímností a krásným hlasem. Do Prahy přijede vůbec poprvé, aby představila chystanou dvojdesku desku Infections Of A Different Kind.

Debut All My Demons Greeing Me as a Friend s úvodním hitem Runaway se hned po vydání vyšplhal na vrchol norské hitparády a do dnešního dne posbíral více než 200 milionů streamů. V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a své chystané album komentuje následovně: „Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.“ Vydání první části je naplánováno na 14. prosince a druhé půlky bychom se měli dočkat začátkem následujícího roku.

„Když zpívám, tak se cítím jako portál. Nejsem sama sebou a zároveň se nestávám nikým jiným. Jsem jenom hlasem. Je to krásný pocit, protože jsou i horší věcí, kterými se člověk může stát,“ říká Aurora o přístupu k sobě samé. Novou desku nahrávala v pohádkovém studiu uprostřed ničeho na jednom francouzském zámku za pomoci britské dvojice MyRiot (London Grammar, Birdy) a rostoucího norského talentu Askjella. Velkou roli v produkci hrála i sama Aurora.

Její nové skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí: „Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat a pochopit jej pro naše vlastní dobro.“Změna je patrná už z prvního singlu Queendom, ve kterém se autorka vztahuje k hnutí Time’s Up a volá nejenom po ženské pospolitosti, ale po světě, ve kterém všichni bojují za práva všech. Klip ke skladbě se navíc natáčel v Praze, mezi lokacemi se nacházel areál Pragovky či Bránický pivovar.

Lineup / Vystupujúci umelci

Nórsko, indie pop

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
Bryan Ferry
Koncert, Pop, Rock
Bryan Ferry
St 5. jún 2019, Forum Karlín Praha, cz

Bryan Ferry

The Glitch Mob (USA) Album Tour "See without Eyes"
Koncert, Elektro
The Glitch Mob (USA) Album Tour "See without Eyes"
St 21. november 2018, Roxy Praha, cz
Monika Kruse
Koncert, Elektro
Monika Kruse
Pi 23. november 2018, Roxy Praha, cz
Hank Von Hell
Koncert, Rock
Hank Von Hell
St 12. december 2018, Nová Chmelnice Praha, cz

Hank von Hell

Royal Republic
Koncert, Rock
Royal Republic
Ut 3. december 2019, Velký sál Lucerna Praha, cz
Lukas Rieger
Koncert, Pop
Lukas Rieger
Po 8. apríl 2019, KC Semilasso Brno, cz
Vypsaná Fixa 25 Let
Koncert, Rock
Vypsaná Fixa 25 Let
St 18. december 2019, Forum Karlín Praha, cz

Vypsaná fiXa

Rival Sons
Koncert, Rock, Blues
Rival Sons
St 20. február 2019, Roxy Praha, cz

Rival Sons

Razorlight
Koncert, Indie, Pop
Razorlight
Št 7. február 2019, Lucerna Music Bar Praha, cz

Razorlight