Aurora

+4

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Svou první desku vydala, když jí bylo devatenáct let. Teď, o tři roky později, chystá její pokračování. Aurora je norské zjevení, které uchvátilo svět svou čistotou, upřímností a krásným hlasem. Do Prahy přijede vůbec poprvé, aby představila chystanou dvojdesku desku Infections Of A Different Kind.

Debut All My Demons Greeing Me as a Friend s úvodním hitem Runaway se hned po vydání vyšplhal na vrchol norské hitparády a do dnešního dne posbíral více než 200 milionů streamů. V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a své chystané album komentuje následovně: „Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.“ Vydání první části je naplánováno na 14. prosince a druhé půlky bychom se měli dočkat začátkem následujícího roku.

„Když zpívám, tak se cítím jako portál. Nejsem sama sebou a zároveň se nestávám nikým jiným. Jsem jenom hlasem. Je to krásný pocit, protože jsou i horší věcí, kterými se člověk může stát,“ říká Aurora o přístupu k sobě samé. Novou desku nahrávala v pohádkovém studiu uprostřed ničeho na jednom francouzském zámku za pomoci britské dvojice MyRiot (London Grammar, Birdy) a rostoucího norského talentu Askjella. Velkou roli v produkci hrála i sama Aurora.

Její nové skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí: „Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat a pochopit jej pro naše vlastní dobro.“Změna je patrná už z prvního singlu Queendom, ve kterém se autorka vztahuje k hnutí Time’s Up a volá nejenom po ženské pospolitosti, ale po světě, ve kterém všichni bojují za práva všech. Klip ke skladbě se navíc natáčel v Praze, mezi lokacemi se nacházel areál Pragovky či Bránický pivovar.

Lineup / Vystupujúci umelci

Nórsko, indie pop

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
Mike Shinoda
Koncert
Mike Shinoda
Ut 19. marec 2019, Forum Karlín Praha, cz
Dilly Dally
Koncert, Pop, Indie
Dilly Dally
St 6. február 2019, Café V Lese Praha, cz
Slavkov Open 2019 - Sting
Koncert, Pop, Rock
Slavkov Open 2019 - Sting
Pi 12. júl 2019, Zámecká zahrada Slavkov u Brna, cz

Sting

Vök
Koncert, Pop
Vök
Po 11. február 2019, Futurum Music Bar Praha, cz
Benjamin Francis Leftwich
Koncert, Pop, Indie
Benjamin Francis Leftwich
Po 6. máj 2019, Rock Café Praha, cz
Alice Phoebe Lou
Koncert
Alice Phoebe Lou
Ne 28. apríl 2019, Futurum Music Bar Praha, cz
Leoniden
Koncert, Punk, Rock
Leoniden
St 27. marec 2019, Eleven Club Brno, cz
Ariana Grande
Koncert, Pop
Ariana Grande
Ne 8. september 2019, O2 Arena Praha, cz

Ariana Grande

Hollywood Undead
Koncert, Rap
Hollywood Undead
Št 18. apríl 2019, Tipsport Arena Praha, cz

Hollywood Undead