koncert Editors

Editors

Editors

st 9. december 2015, 19:00 uskutočnená akcie
Roxy cz Nájsť ubytovanie
Dlouhá 33, Praha
60% Ako sa vám akcia páčila? Ohodnoťte ju.
Informácie o koncertu

Editors jsou zpět. Britská alternativní kapela v těchto dnech dokončuje skladby na nové album, jehož vydání je ohlášeno na podzim 2015. V říjnu vyrazí na koncertní pódia a po dvou letech se vrátí do Prahy. Ve středu 9. prosince vystoupí v pražském klubu Roxy.

Když jeden z příznivců Editors objevil nový track No Harm schovaný na aktuální kompilaci Play It Again Sam a sdílel ho se světem, měli fanoušci možnost uslyšet první ochutnávku z nového alba. Editors si pro nahrávání vybrali studio umístěné na odlehlé skotské vrchovině a poprvé v historii si desku sami produkují za asistence Alana Mouldera, který se stará o mix.
Poslední album The Weight Of Your Love (2013) představuje důležitý milník v úspěšné desetileté kariéře anglické skupiny. Dosáhlo na Top 10 v hitparádách po celé Evropě včetně prvních míst v Holandsku a Belgii a čtyř po sobě jdoucích umístěních v britské Top 10. Nahrávka přinesla kapele hlavní časy na prestižních evropských festivalech a více jak stovku vystoupení na čtyřech kontinentech včetně prvního koncertu v Africe.

Deska The Weight Of Your Love následovala úspěšná alba An End Has A Start (2007) a In This Light And On This Evening (2009), která se obě umístila na čele britského žebříčku. Debutové nahrávky Editors The Back Room (2005) se dodnes prodalo přes 2 miliony kopií.


Lineup

Editors
Public Service Broadcasting
ut 6. november 21:00
Britská folk-rocková kapela The Levellers se do Prahy vrací ráda. Naposledy vyst...
Kúpiť vstupenky
so 22. september 23:00
Roxy, Praha cz
Britský producent George FitzGerald, kterého proslavila spolupráce s labem Hotfl...
Kúpiť vstupenky
pi 5. október 19:30
Café V Lese, Praha cz
Lindsey French aka Negative Gemini vyráží ku příležitosti vydání svého EP Bad Ba...
Kúpiť vstupenky

viac akcií