Elton John - Farewell Yellow Brick Road Tour

+9

Vstupenky

Zatiaľ nevieme o predaji vstupeniek na túto akciu. Uložte si akciu medzi obľúbené a akonáhle bude predaj aktívny, tak vám dáme vedieť.

Informácie o koncertu

Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR180 na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".

Turné odstartuje v USA 8. září 2018 a bude obsahovat více než 300 koncertů na pěti kontinentech, které zasáhnou Severní Ameriku, Evropu, Asii, Jižní Ameriku a Austrálii, než dosáhnou svého konce v roce 2021. Elton John se v rámci tohoto turné vrátí po třech letech do České republiky.

Půjde o poslední turné superhvězdy, která je půl století na cestě a zároveň je jednou z nejvíce trvalých umělců pop kultury. Eltonova nová pódiová produkce nabídne fanouškům dosud nevídanou hudební a vizuálně ohromující cestu, která obsáhne jeho padesátiletou kariéru plnou hitů.

"Živé koncerty mě nabíjejí - jsem nadšený a zároveň cítím velkou pokoru, že mohu pořád hrát a zpívat publiku po celém světě," řekl Elton. "Na své poslední turné mám v úmyslu přinést vášeň a tvořivost, které po desetiletích bavily mé fanoušky. Na turné se velmi těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování. Potřebuji věnovat více času výchově svých dětí. "

Novinky o turné byly světu ohlášeny způsobem, který definoval Eltona a jeho tvůrčí přínos během jeho oslnivé kariéry - jako inovativního a odvážného umělce.
Oznámení bylo exkluzivně živě vysílané z Gotham Hall v New Yorku na YouTube ve VR180 a současně přenášeno na další místa v Los Angeles a Londýně. Fanouškům po celém světě vysílání přineslo díky technologii YouTube VR180 neopakovatelný zážitek, který jim umožnil znovu prožít některé důležité chvíle Eltonovy nezastavitelné cesty k celosvětové slávě. Transformace je koneckonců součástí jeho DNA a Elton rád využívá nejmodernější technologii, která mu pomáhá vzdorovat prostoru a času a spojuje jeho minulost s budoucností. Záběry z akce spolu s dalšími videozáběry "ze zákulisí" sledujícími Eltonovu cestu podporuje služba YouTube a jsou k vidění na adrese youtube.com/eltonjohn.

"Elton John vždy dělal věci jinak a pomocí technologií posouvá hranice vyprávění příběhů a oslovuje fanoušky novými způsoby. Loni Eltonův projekt "The Cut" podporovaný YouTube poskytl neznámým talentovaným tvůrcům příležitost vytvořit nová hudební videa k jeho největším hitům. Způsobem oznámení svého posledního turné posunul experimentování na další úroveň - živé vysílání ve VR, "řekla Vivien Lewit, celosvětová umělecká šéfka ve společnosti YouTube. "Je nám ctí prohloubit náš vztah podporou exkluzivního živého vysílání a videoklipů ze zákulisí ve VR v rámci tohoto výjimečného okamžiku v historii pop music."

Lineup / Vystupujúci umelci

Veľká Británia, pop

Miesto konania

O2 Arena
Českomoravská 17, Praha, CZ
nájsť ubytovanie

Naplánovať trasu

Usporiadateľ

Koncert organizuje Live Nation CZ

Ďalšie akcie

Viac akcií
The Smashing Pumpkins
Koncert, Metal, Rock
The Smashing Pumpkins
Št 6. jún 2019, Forum Karlín Praha, cz

The Smashing Pumpkins

Vypsaná Fixa 25 Let
Koncert, Rock
Vypsaná Fixa 25 Let
St 18. december 2019, Forum Karlín Praha, cz

Vypsaná fiXa

Hollywood Undead
Koncert, Rap
Hollywood Undead
Št 18. apríl 2019, Tipsport Arena Praha, cz

Hollywood Undead

Mogli
Koncert, Folk, Pop
Mogli
Št 4. apríl 2019, Chapeau Rouge Praha, cz
Three Days Grace
Koncert, Metal, Rock
Three Days Grace
Po 10. jún 2019, Hrad Špilberk Brno, cz
Little Big
Koncert, Pop, Tanečná hudba
Little Big
St 17. apríl 2019, Malá sportovní hala Praha, cz

Little Big

Slavkov Open 2019 - Sting
Koncert, Pop, Rock
Slavkov Open 2019 - Sting
Pi 12. júl 2019, Zámecká zahrada Slavkov u Brna, cz

Sting

Gus Dapperton
Koncert
Gus Dapperton
So 23. marec 2019, Rock Café Praha, cz
Hlavná strana Koncerty O2 Arena Elton John - Farewell Yellow Brick Road Tour