Elton John

Elton John

Farewell Yellow Brick Road Tour

+10

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR180 na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".

Turné odstartuje v USA 8. září 2018 a bude obsahovat více než 300 koncertů na pěti kontinentech, které zasáhnou Severní Ameriku, Evropu, Asii, Jižní Ameriku a Austrálii, než dosáhnou svého konce v roce 2021. Elton John se v rámci tohoto turné vrátí po třech letech do České republiky.

Půjde o poslední turné superhvězdy, která je půl století na cestě a zároveň je jednou z nejvíce trvalých umělců pop kultury. Eltonova nová pódiová produkce nabídne fanouškům dosud nevídanou hudební a vizuálně ohromující cestu, která obsáhne jeho padesátiletou kariéru plnou hitů.

"Živé koncerty mě nabíjejí - jsem nadšený a zároveň cítím velkou pokoru, že mohu pořád hrát a zpívat publiku po celém světě," řekl Elton. "Na své poslední turné mám v úmyslu přinést vášeň a tvořivost, které po desetiletích bavily mé fanoušky. Na turné se velmi těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování. Potřebuji věnovat více času výchově svých dětí. "

Novinky o turné byly světu ohlášeny způsobem, který definoval Eltona a jeho tvůrčí přínos během jeho oslnivé kariéry - jako inovativního a odvážného umělce.
Oznámení bylo exkluzivně živě vysílané z Gotham Hall v New Yorku na YouTube ve VR180 a současně přenášeno na další místa v Los Angeles a Londýně. Fanouškům po celém světě vysílání přineslo díky technologii YouTube VR180 neopakovatelný zážitek, který jim umožnil znovu prožít některé důležité chvíle Eltonovy nezastavitelné cesty k celosvětové slávě. Transformace je koneckonců součástí jeho DNA a Elton rád využívá nejmodernější technologii, která mu pomáhá vzdorovat prostoru a času a spojuje jeho minulost s budoucností. Záběry z akce spolu s dalšími videozáběry "ze zákulisí" sledujícími Eltonovu cestu podporuje služba YouTube a jsou k vidění na adrese youtube.com/eltonjohn.

"Elton John vždy dělal věci jinak a pomocí technologií posouvá hranice vyprávění příběhů a oslovuje fanoušky novými způsoby. Loni Eltonův projekt "The Cut" podporovaný YouTube poskytl neznámým talentovaným tvůrcům příležitost vytvořit nová hudební videa k jeho největším hitům. Způsobem oznámení svého posledního turné posunul experimentování na další úroveň - živé vysílání ve VR, "řekla Vivien Lewit, celosvětová umělecká šéfka ve společnosti YouTube. "Je nám ctí prohloubit náš vztah podporou exkluzivního živého vysílání a videoklipů ze zákulisí ve VR v rámci tohoto výjimečného okamžiku v historii pop music."

Lineup / Vystupujúci umelci

Veľká Británia, pop

Miesto konania

O2 Arena
Českomoravská 17, Praha, CZ
nájsť ubytovanie

Naplánovať trasu

Usporiadateľ

Koncert organizuje Live Nation CZ

Ďalšie akcie

Viac akcií
Dream Theater
Koncert, Metal, Rock
Dream Theater
Ut 16. júl 2019, NTC Bratislava Bratislava
Roo Panes
Koncert, Pop, Folk
Roo Panes
Pi 22. november 2019, Ateliér Babylon Bratislava

Roo Panes

LP
Koncert, Pop
LP
Št 27. jún 2019, NTC Bratislava Bratislava
Tom Jones
Koncert, Pop, Rock
Tom Jones
Št 20. jún 2019, AEGON aréna Bratislava
Hooverphonic
Koncert, Pop, Elektro
Hooverphonic
Ut 15. október 2019, Ateliér Babylon Bratislava
Apparat
Koncert, Elektro
Apparat
Pi 21. jún 2019, MMC Bratislava Bratislava
Limp Bizkit
Koncert, Metal, Funk
Limp Bizkit
Ut 23. júl 2019, Mestský Amfiteáter Sereď Sereď

Limp Bizkit

Hlavná strana Koncerty O2 Arena Elton John