Mefisto

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o predstavenie

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit…

Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

Velkolepě pojatý muzikál Mefisto je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.


Miesto konania

Divadlo Hybernia
náměstí Republiky 3/4, Praha, CZ
nájsť ubytovanie

Naplánovať trasu

Ďalšie akcie

Viac akcií
Pražský divadelní festival německého jazyka 2018
Divadlo
Pražský divadelní festival německého jazyka 2018
Ne 18. — So 1. december 2018, Praha – různá místa Praha, cz
Palm Off Fest 2018
Divadlo
Palm Off Fest 2018
Pi 19. október 2018, Divadlo pod Palmovkou Praha, cz