Mogli

Vstupenky

Pre nákup lístkov budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu

Informácie o koncertu

Mogli miluje život a všechno s tím spjaté a celý by jej nejraději strávila buď zpíváním nebo cestováním, nejspíš ale obojím. Německá melancholická písničkářka se poprvé představí v pražském Chapeau Rouge 4. dubna 2019. S sebou přiveze aktuální desku Wanderer, pro kterou našla inspiraci na amerických ledovcích i v mexické poušti.

V roce 2016 se třiadvacetiletá zpěvačka rozhodla vydat na své největší dobrodružství a společně se svým partnerem, filmařem Felixem Starckem, strávila rok na cestách po Severní Americe. Ze svých zážitků společně natočili film Pedal The World, ke kterému Mogli vytvořila soundtrack. Vypůjčila si své vlastní písně z debutové desky Bird, která byla oceněna německou VUT Indie Award za objev roku.

Pro druhé album Wanderer Mogli našla inspiraci na ledovcích na Aljašce, v mexické džungli, na vrcholcích hor i v poušti. S sebou měla piano i kytaru, tak své písně mohla psát doslova uprostřed ničeho. Výsledek je překvapivý. Některé skladby zohledňují epickou rozlehlost a hloubku krajiny, zatímco jiné jsou přímým pohledem do mysli samotné zpěvačky. V přímém přenosu můžeme sledovat, jak krása země nutí Mogli k zamyšlení nad svým vlastním životem. Album Wanderer, které je zároveň i soundtrackem k tomuto filmu, vyšlo letos v květnu na vlastním vydavatelství.

Její melodické písně jsou často aranžované pro tučné bubny, timbály i sborový zpěv, někdy však Mogli stačí majestátní piano s přídavkem moderní elektroniky v ten správný moment, jako je u tomu například u skladby Alaska. Ta je titulní písní k novému dokumentárnímu filmu Expedition Happiness, který jde letos i do mezinárodní distribuce a mladý pár na něm stvořil každou jeho vteřinu.

Lineup / Vystupujúci umelci

Nemecko, folk punk

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
Metallica
Koncert, Metal
Metallica
Ne 18. august 2019, Letiště Letňany Praha, cz

Metallica

Emma Smetana + Emma Drobná
Koncert, Pop
Emma Smetana + Emma Drobná
Št 6. december 2018, MMC Bratislava Bratislava, sk
Tender
Koncert
Tender
St 20. február 2019, Café V Lese Praha, cz
Alex Vargas
Koncert, Rock
Alex Vargas
Ne 20. január 2019, Chapeau Rouge Praha, cz
 Ed Sheeran
Koncert, Folk, Pop
Ed Sheeran
Ne 7. júl 2019, Letiště Letňany Praha, cz

Ed Sheeran

Deaf Havana
Koncert
Deaf Havana
Ut 26. február 2019, Café V Lese Praha, cz

Deaf Havana

Alvaro Soler
Koncert, Pop
Alvaro Soler
Ut 7. máj 2019, Tipsport Arena Praha, cz

Alvaro Soler