Mogli

Mogli

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Mogli miluje život a všechno s tím spjaté a celý by jej nejraději strávila buď zpíváním nebo cestováním, nejspíš ale obojím. Německá melancholická písničkářka se poprvé představí v pražském Chapeau Rouge 4. dubna 2019. S sebou přiveze aktuální desku Wanderer, pro kterou našla inspiraci na amerických ledovcích i v mexické poušti.

V roce 2016 se třiadvacetiletá zpěvačka rozhodla vydat na své největší dobrodružství a společně se svým partnerem, filmařem Felixem Starckem, strávila rok na cestách po Severní Americe. Ze svých zážitků společně natočili film Pedal The World, ke kterému Mogli vytvořila soundtrack. Vypůjčila si své vlastní písně z debutové desky Bird, která byla oceněna německou VUT Indie Award za objev roku.

Pro druhé album Wanderer Mogli našla inspiraci na ledovcích na Aljašce, v mexické džungli, na vrcholcích hor i v poušti. S sebou měla piano i kytaru, tak své písně mohla psát doslova uprostřed ničeho. Výsledek je překvapivý. Některé skladby zohledňují epickou rozlehlost a hloubku krajiny, zatímco jiné jsou přímým pohledem do mysli samotné zpěvačky. V přímém přenosu můžeme sledovat, jak krása země nutí Mogli k zamyšlení nad svým vlastním životem. Album Wanderer, které je zároveň i soundtrackem k tomuto filmu, vyšlo letos v květnu na vlastním vydavatelství.

Její melodické písně jsou často aranžované pro tučné bubny, timbály i sborový zpěv, někdy však Mogli stačí majestátní piano s přídavkem moderní elektroniky v ten správný moment, jako je u tomu například u skladby Alaska. Ta je titulní písní k novému dokumentárnímu filmu Expedition Happiness, který jde letos i do mezinárodní distribuce a mladý pár na něm stvořil každou jeho vteřinu.

Lineup / Vystupujúci umelci

Nemecko, folk punk

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
DZ Deathrays
Koncert, Rock
DZ Deathrays
St 19. jún 2019, KC Dunaj Bratislava
Alice Cooper
Koncert, Rock
Alice Cooper
Ne 15. september 2019, Incheba Expo Aréna Bratislava

Alice Cooper

Hooverphonic
Koncert, Pop, Rock
Hooverphonic
Ut 15. október 2019, Ateliér Babylon Bratislava
Apparat
Koncert, Elektro
Apparat
Pi 21. jún 2019, MMC Bratislava Bratislava
Limp Bizkit
Koncert, Metal, Funk
Limp Bizkit
Ut 23. júl 2019, Mestský Amfiteáter Sereď Sereď

Limp Bizkit

Scorpions
Koncert, Rock
Scorpions
St 20. november 2019, Zimný Štadión Ondreja Nepelu Bratislava

Scorpions

De Staat
Koncert, Rock
De Staat
St 23. október 2019, Nová Cvernovka Bratislava
LP
Koncert, Pop
LP
Št 27. jún 2019, NTC Bratislava Bratislava