Mogli

Vstupenky

Pre nákup lístkov budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu

Informácie o koncertu

Mogli miluje život a všechno s tím spjaté a celý by jej nejraději strávila buď zpíváním nebo cestováním, nejspíš ale obojím. Německá melancholická písničkářka se poprvé představí v pražském Chapeau Rouge 4. dubna 2019. S sebou přiveze aktuální desku Wanderer, pro kterou našla inspiraci na amerických ledovcích i v mexické poušti.

V roce 2016 se třiadvacetiletá zpěvačka rozhodla vydat na své největší dobrodružství a společně se svým partnerem, filmařem Felixem Starckem, strávila rok na cestách po Severní Americe. Ze svých zážitků společně natočili film Pedal The World, ke kterému Mogli vytvořila soundtrack. Vypůjčila si své vlastní písně z debutové desky Bird, která byla oceněna německou VUT Indie Award za objev roku.

Pro druhé album Wanderer Mogli našla inspiraci na ledovcích na Aljašce, v mexické džungli, na vrcholcích hor i v poušti. S sebou měla piano i kytaru, tak své písně mohla psát doslova uprostřed ničeho. Výsledek je překvapivý. Některé skladby zohledňují epickou rozlehlost a hloubku krajiny, zatímco jiné jsou přímým pohledem do mysli samotné zpěvačky. V přímém přenosu můžeme sledovat, jak krása země nutí Mogli k zamyšlení nad svým vlastním životem. Album Wanderer, které je zároveň i soundtrackem k tomuto filmu, vyšlo letos v květnu na vlastním vydavatelství.

Její melodické písně jsou často aranžované pro tučné bubny, timbály i sborový zpěv, někdy však Mogli stačí majestátní piano s přídavkem moderní elektroniky v ten správný moment, jako je u tomu například u skladby Alaska. Ta je titulní písní k novému dokumentárnímu filmu Expedition Happiness, který jde letos i do mezinárodní distribuce a mladý pár na něm stvořil každou jeho vteřinu.

Lineup / Vystupujúci umelci

Nemecko, folk punk

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
Divokej Bill
Koncert, Rock, Pop
Divokej Bill
Št 24. január 2019, O2 Arena Praha, cz

Divokej Bill

Slayer
Koncert, Metal
Slayer
Ut 25. jún 2019, Tipsport Arena Praha, cz
Slavkov Open 2019 - Sting
Koncert, Pop, Rock
Slavkov Open 2019 - Sting
Pi 12. júl 2019, Zámecká zahrada Slavkov u Brna, cz

Sting

LP
Koncert, Pop
LP
Ne 12. máj 2019, Forum Karlín Praha, cz

LP

Phil Collins
Koncert, Pop, Rock
Phil Collins
Ut 25. jún 2019, O2 Arena Praha, cz

Phil Collins

Twenty One Pilots
Koncert, Alternative, Indie
Twenty One Pilots
So 16. február 2019, O2 Arena Praha, cz

Twenty One Pilots

Zaz
Koncert, Pop
Zaz
Ut 19. február 2019, Forum Karlín Praha, cz
Calvin Love
Koncert
Calvin Love
St 27. február 2019, Café V Lese Praha, cz
Jamiroquai
Koncert, Jazz, Pop
Jamiroquai
So 25. máj 2019, O2 Arena Praha, cz