The Neighbourhood

The Neighbourhood

+119

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Americká alternativní pop-rocková skupina The Neighbourhood míří po třech letech do Prahy. Vedle největších hitů jako „Sweater Weather“ nebo „R.I.P. 2 My Youth“ zde představí skladby z letošního eponymního třetího alba i posledního EP „Ever Changing“, na kterém surfařská kapela z východního pobřeží mění styl a blíží se současnému tanečnímu R&B.

Společně s žánrově barvitějšími písněmi The Neighbourhood upustili od své striktně černobílé image a první singl Scary Love z letošní desky opatřili barevným videem. Pro THE NBHD je typická hudební evoluce s každým dlouhohrajícím albem i kratšími EP, které letos navíc servírují jak na běžícím páse. To nejnovější, letos již třetí, s názvem Ever Changing, je toho důkazem. Popověji laděnou nahrávku totiž otevírá track s rapperem Denzel Currym a na prvním singlu Livin' In a Dream hostuje další rapper Nipsey Hussle.

Ke své neustále měnící se multižánrové identitě kapela dodává: „Všichni jsme ještě hodně mladí na to, abychom měli vlastní neměnný zvuk. Kdybychom se takhle uzavřeli do sebe, tak by nás naše muzika přestala těšit. Sami často měníme preference, zkoušíme nové věci a rychle se znudíme něčím, co nás zprvu rychle nadchne.“

The Neighbourhood se proslavili druhým singlem Sweater Weather v roce 2012. Uhrančivá skladba se ihned po vydání umístila na samotné špičce US Alternative a stala se dvakrát platinovou. Po odchodu bubeníka Bryana Sammise začátkem roku 2014 poprvé změnili zvuk a vydali dva oceňované mixtapy #000000 a #FFFFFF. Druhé album Wiped Out! okamžitě zabodovalo a stalo se číslem jedna v žebříčku US Alternative.

Lineup / Vystupujúci umelci

USA, shimmer pop
USA, experimental
deep indie r&b

Harmonogram

18:30
vstup na akciu
20:00
20:45

Miesto konania

Usporiadateľ

Koncert organizuje Fource Entertainment

Ďalšie akcie

Viac akcií
De Staat
Koncert, Rock
De Staat
St 23. október 2019, Nová Cvernovka Bratislava
Skunk Anansie
Koncert, Rock
Skunk Anansie
Št 1. august 2019, Majestic Music Club Bratislava

Skunk Anansie

DZ Deathrays
Koncert, Rock
DZ Deathrays
St 19. jún 2019, KC Dunaj Bratislava
Hooverphonic
Koncert, Pop, Rock
Hooverphonic
Ut 15. október 2019, Ateliér Babylon Bratislava
Dream Theater
Koncert, Rock, Metal
Dream Theater
Ut 16. júl 2019, NTC Bratislava Bratislava
Alice Cooper
Koncert, Rock
Alice Cooper
Ne 15. september 2019, Incheba Expo Aréna Bratislava

Alice Cooper

Little Big
Koncert, Pop
Little Big
Po 13. máj 2019, MMC Bratislava Bratislava
Hlavná strana Koncerty Forum Karlín The Neighbourhood