Doplnit informace

st 2. 9. 2015 koncert

Sklenik + DJ Tvyks

Kafkův dům (Kafkáč), Praha 1 ukázat na najít ubytování

Sklenik + DJ Tvyks
Jak se vám akce líbila?
Druhý zářijový večer čeká pozvané i netrpělivé exkluzivní otevření Pop-Up clubu a kulturního centra Kafkáč.Podkroví rodného domu Franze Kafky jako první přivítá kapelu SKLENIK. Pražská kapela Sklenik hraje chytrý melodický pop. Aktuálně vydali druhé album Champagne Cork Pop, které se vám svými chytlavými synthpopovými melodiemi rychle dostane pod kůži. Členové Skleniku na české scéně nejsou žádní... (více)
Druhý zářijový večer čeká pozvané i netrpělivé exkluzivní otevření Pop-Up clubu a kulturního centra Kafkáč.Podkroví rodného domu Franze Kafky jako první přivítá kapelu SKLENIK. Pražská kapela Sklenik hraje chytrý melodický pop. Aktuálně vydali druhé album Champagne Cork Pop, které se vám svými chytlavými synthpopovými melodiemi rychle dostane pod kůži. Členové Skleniku na české scéně nejsou žádní nováčci. Jan Kleník je známý jako základající člen Ohm Square, jeho bratranec Bóřa Kleník zase účinkoval v kultovní Liquid Harmony a Bóřův bratr Štěpán Kleník je konceptuální umělec. Charismatického zpěváka Proki Pivoňku pak znají fanoušci pražské indie scény už od 90. let. z kapely Hyena Family.Po vydání alba Champagne Cork Pop se strhla lavina pozitivních ohlasů u odborné veřejnosti i DJ’s předních nezávislých rádií (Radio 1, Expres Radio). Deska, která je zdarma ke stažení na www.sklenik.com, získala nominaci na ceny hudebních kritiků Apollo.Živě Sklenik vystupuje se špičkovými hosty; famózním švédským bubeníkem Johanem Svenssonem, vynikajícím kytaristou Yardou Helešicem a za mikrofonem je talentovaná Elizabeth Kopecká. Štěpán Kleník se navíc postaral o vizuální složku, kdy pomocí elektronických bicích přenáší hudbu na plátno na pódiu. Takže jejich koncerty jsou parádní nejen hudební ale i obrazový zážitek.Po té vaše boky roztančí dnes již evropská hvězda DJ Tvyks. Dle slov našeho mediálního partnera Radia 1 se Tvyks během své 22 leté kariéry stal nepřehlénutelnou osobou, a to nejen ve světě Djingu a produkce. Vedle nich se věnuje mimo jiné moderování v rádiu, grafickému designu, nebo pořádání vlastních akcí.Jako DJ Tvyks už rozparádil nejedno publikum v celé Evropě. Rozhodně není DJem jednoho žánru – každý jeho mix je sestaven z toho nejžhavějšího a nejčerstvějšího, co se v současnosti děje na světové hudební scéně, což nejlépe vystihuje termín bass music. Výsledkem jsou přesné mixy a energická koláž zvuků, jež vám rozvibruje celé tělo.Součástí večera bude i světelná projekce na fasádu Kafkova domu, kterou vám představí talentovaný kolektiv LumiTRIX.Na baru se o vás postará parta profesionálních barmanů, kteří vám namíchají drinky mnoha barev, chutí a energií.

Vystupující interpreti

  • Sklenik
  • DJ Tvyks

Další akce

Depeche Mode

st 24.5.

Depeche Mode

Eden Aréna, Praha   Koupit vstupenky

Sonata Arctica

út 21.2.

Sonata Arctica

Masters of Rock Café, Zlín   Koupit vstupenky

Tata Bojs

st 1.2.

Tata Bojs

Metro Music Bar, Brno

Skillet

ne 4.12.

Skillet

Malá sportovní hala (Incheba Arena), Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Sklenik + DJ Tvyks

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.