Swing me Prague 2016

Swing me Prague 2016

Swing me Prague 2016

so 13. srpen 2016, 14:00 uskutečněná akce
Pragovka Najít ubytování
Kolbenova 923/34a, Praha
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Prahu roztančí první electro-swingový festival! Francouzské Caravan Palace doplní řada tuzemských kapel

Francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace, dostihové závody, desítky českých a slovenských interpretů a netradiční doprovodný program v prostředí Závodiště Velká Chuchle v Praze. Sobota 13. srpna bude rozhodně patřit mezi nejatraktivnější dny letošního léta, a to nejen pro všechny milovníky electro swingu. Chystá se první open air electro-swingový festival Swing me Prague

Druhá srpnová sobota bude v létě patřit electro swingu! Pražskou Velkou Chuchlí se budou od odpoledních hodin do časného rána linout rytmy electro swingu, swingu i balkánu. Jedná se o první open air electro-swingový festival v České republice.

Na dostihovém závodišti vystoupí francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace. Ti představí své poslední album Robot Face vydané na podzim 2015. Chybět nebudou ani nejlepší místní interpreti – Mydy Rabycad, kteří jsou zvyklí hrát v zahraničních klubech i festivalech a svou show předvedou letos např. i v Koreji. Swing, twist a chanson si užijete v podání kapely Voilà. Hudební program obohatí i parta punkových klaunů -  Circus problem. Na stagi se vystřídají s Movebreakers a The Mole's Wing Orchestra. Hlavní stage s živou hudbou doplní DJ stage.


Lineup

Caravan Palace
Circus problem
Movebreakers
Mydy Rabycad
The Mole's Wing Orchestra
Voilà
Pragovka Kolbenova 923/34a, Praha Najít ubytování na Booking.com