Tom Odell

+8

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Nová deska talentovaného britského písničkáře a klavíristy Toma Odella s názvem Jubilee Road vyjde 12. října a už nyní si ho můžete předobjednat na jeho oficiálních stránkách. 23. ledna si nové skladby budete moc vychutnat živě v pražském Foru
Karlín.

Přestože je název alba Jubilee Road sám o sobě fiktivní, tahle deska je pravděpodobně ta Tomova nejosobnější a nejupřímnější. Je plná úchvatných melodií a výjimečného hudebního mistrovství. Jubilee Road vypráví skutečné příběhy Tomova života z doby, kdy bydlel v domě ve východním Londýně se svou tehdejší přítelkyní. Název ulice je ovšem vymyšlený, aby Tom nevystavil tuto část Londýna přehnanému zájmu svých fanoušků. Posluchač je ihned vtažen do každodenních dramat, které Odell tak poutavě vykresluje.  

Ve svých 27 letech a s Jubilee Road možná Odell dosáhl vrcholu své kariéry - má svou hudbu pod naprostou kontrolou, nejen co se týče skládání, zpěvu a hraní na klavír, ale také produkce alba, které se ujal.  

O albu Tom říká: “Udělal jsem tohle album v tiché ulici s řadovými domky ve východním Londýně.Texty jsou inspirovány přáteli, které jsem si v té době našel. Nahrál jsem většinu písniček ve svém obýváku a když se do hudby pozorně zaposlouchám, slyším televizi odvedle, kterou si tam pouštěl jeden starý pán a která byla slyšel přes zeď. Slyším děti hrající na ulici fotbal a kroky mé přítelkyně na parketách nade mnou. Už tam nebydlím, můj život teď vypadá jinak, ale budu na tu dobu vzpomínat rád a doufám, že se vám poslech alba bude líbit, stejně jako se mi líbila práce na něm."  

S oznámením vydání alba vyšel také nový singl If You Wanna Love Somebody. Je to první nahrávka od vydání Odellova druhého alba Wrong Crowd z roku 2016, které debutovalo na #2 v britské hitparádě.  

Odellova debutového alba z roku 2013 Long Way Down se prodalo přes milion kusů, dosáhlo i prvního místa britské hitparády. Obsahovalo průlomový singl Another Love a dostalo se mu kritického uznání včetně prestižní ceny Ivor Novello Award za Songwriter of the Year v roce 2014 a ceny Brits Critics’ Choice Award v roce 2013 - Tomovi tehdy bylo 22 let. Odellovi se celosvětově podařilo prodat úctyhodných 1,8 milionu alb a 10 milionů singlů.

Lineup / Vystupující interpreti

Velká Británie, indie pop
Kanada, pop

Harmonogram

18:30
vstup na akci
20:00
21:00

Místo konání

Pořadatel

Koncert pořádá D Smack U Promotion

Plakáty

Tom Odell

Další akce

Více akcí
The Offspring
Koncert, Pop
The Offspring
Út 20. srpna 2019, Amfiteátr Loket nad Ohří Loket nad Ohří

The Offspring

Ziggy Marley
Koncert
Ziggy Marley
St 31. července 2019, Divadlo Archa Praha

Ziggy Marley

Phil Collins
Koncert, Pop, Rock
Phil Collins
Út 25. června 2019, O2 Arena Praha

Phil Collins

Lukas Rieger
Koncert, Pop
Lukas Rieger
Po 8. dubna 2019, KC Semilasso Brno
The Paper Kites
Koncert, Indie
The Paper Kites
Po 25. listopadu 2019, Rock Café Praha

The Paper Kites

Skindred
Koncert, Metal, Rap
Skindred
Ne 8. prosince 2019, Lucerna Music Bar Praha

Skindred

Lewis Capaldi
Koncert, Indie, Pop
Lewis Capaldi
Čt 7. listopadu 2019, Palác Akropolis Praha

Lewis Capaldi

Archive
Koncert, Rock
Archive
Po 28. října 2019, Palác Akropolis Praha
Hlavní strana Koncerty Forum Karlín Tom Odell