Vimperský Frňák 2016

Vimperský Frňák 2016

Vimperský Frňák 2016

pá 15. — ne 17. červenec 2016, 17:00 uskutečněná akce
arkády zámku Vimperk, Vimperk Najít ubytování
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu

Zámecké arkády ve Vimperku znovu ožíjí multižánrovým festivalem Vimperský Frňák. Od 15. - 17. 7. 2016 zde proběhne již IV. ročník.

V letošním roce poprvé nabídne třídenní program. K vidění budou divadelní představení, k poslechu zahraje hudba. Chybět nebudou ani jedinečné ukázky z autorské tvorby v rámci Poetického podvečera. Těšit se můžete nejen na divadelní spolky z okolí Vimperka, ale i např. na monodrama FRIDA K. od 3D company zastoupené herečkou Dianou Šoltýsovou z Žižkovského divadla Járy Cimrmana, nebo na pražské Divadlo Spektákl s oduševnělou komedií o putování za osudovou láskou s názvem FRAŠKA O DUŠANOVĚ DUŠI.

Festival pořádá SHŠ Berit Vimperk za finanční podpory Jihočeského kraje a města Vimperk. Záštitu nad Vimperským Frňákem 2016 převzala herečka a dabérka Valérie Zawadská. SHŠ Berit tímto také zve kohokoli, kdo se věnuje psaní poezie či prózy, nebo tvoří jakoukoli formu umění, aby se zúčastnil našeho Poetického podvečera a obohatil nás o ukázky svého umění. Zájemci nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese berit.vimperk@centrum.cz nebo přijít v sobotu přímo na arkády. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ 


Lineup

3D company Praha
DS Piki Volyně
DS Půlnoc Příbram
DS Saláti Plzeň
Divadlo Spektákl Praha
Logos Worship Team Plzeň
M2E Bruntál
Michal Hrdý a Josef Šísl Vimperk
We are C! Praha
arkády zámku Vimperk Vimperk Najít ubytování na Booking.com