Doplnit informace

pá 9. 9. 2016, začátek 00:00

We're Next (WRN)

La Fabrika, Praha ukázat na najít ubytování

We're Next (WRN)
Jak se vám akce líbila?

Fashion show studentů UPMRUM a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antverp.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a We’re Next jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Spojením 10 tuzemských a 10 světových návrhářů vzniká We’re Next, která do Prahy přináší dlouho očekávané srovná... (více)

Fashion show studentů UPMRUM a prestižní Royal Academy of Fine Arts z Antverp.

Royal Academy of Fine Arts v belgických Antverpách patří mezi nejlepší školy módního designu na světě a We’re Next jí propojuje s neméně důležitou pražskou Umprum. Spojením 10 tuzemských a 10 světových návrhářů vzniká We’re Next, která do Prahy přináší dlouho očekávané srovnání se zahraničím. Akce vytváří velmi zajímavý kontrast mezi naprosto rozličnými styly škol, které jsou o to méně předvídatelné a tak bude docházet k velkým kontrastům, kde si ale každý najde svého oblíbence. Zároveň přináší velkou módu širokému obecenstvu, které se o ni aspoň nepatrně zajímá. Akce je přístupná komukoliv a chce ukázat, že kvalitní móda není jen pro nejbohatší vrstvy a je přístupná více, než se zdá. Nakonec ukazuje cestu naším mladším kolegům, kteří mají cestu do světa módy otevřenou. Více informací naleznete také na facebookovém profilu akce.

Návrháři: David Ring, Jan Černý, Natalie Dufková, Federica Di Leo, Spilka + Sohajová, Shone Puipia, Michaela Čapková, Predrag Petrovic, Pavlína Miklasová, Jakeyoung Shim

Další akce

Czech Design Week 2016

po 7.11.

Czech Design Week 2016

Kafkův Dům, Praha   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci We're Next (WRN)

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.