Doplnit informace

so 18. 5. 2013

Žonglpárty- festival žonglování a volnočasových aktivit 2013

Vypich, Praha 6 ukázat na najít ubytování

Žonglpárty- festival žonglování a volnočasových aktivit 2013
Jak se vám akce líbila?
18. května 2013 se bude konat již čtvrtý ročník festivalu Žonglpárty. Akce již tradičně bude probíhat na pražském Vypichu v blízkosti obory Hvězda. Program festivalu začne v 11 hodin dopoledne a zakončen bude večerní žonglérskou show, která bude na hlavní scéně od 18 hodin. Následovat bude afterparty na místě do 22 hodin. Na letošním ročníku se představí žonglérské duo Circle Cirkus, Kristýna... (více)

Web akce: www.zonglparty.ddmp6.cz

18. května 2013 se bude konat již čtvrtý ročník festivalu Žonglpárty. Akce již tradičně bude probíhat na pražském Vypichu v blízkosti obory Hvězda. Program festivalu začne v 11 hodin dopoledne a zakončen bude večerní žonglérskou show, která bude na hlavní scéně od 18 hodin. Následovat bude afterparty na místě do 22 hodin. Na letošním ročníku se představí žonglérské duo Circle Cirkus, Kristýna Kiki Vlčková s akrobacií na provazochodeckém laně, žonglérské duo Bratři v Tricku uvedou své představení Malíři, exhibice v podání Freestyle Frisbee, párová akrobacie a mnohé další. Během dne bude probíhat soutěž v YoYo, kterou pořádá Yoyo store a bude zakončená finálovou exhibicí. Přes celý den najdou návštěvníci na place festivalu žonglérské a akrobatické workshopy a prodejní stánky s žonglérským vybavením, yoyo, skákacíma botama a frisbee. Dále budou mít návštěvníci možnost zajít do dílen, ve kterých si můžou vyrobit si vlastní poi a festivalové předměty nebo třeba navštívit relax zónu s čajovnou Čajchan. Připraveny jsou také aktivity jako trampolíny, skákací boty, slacklines, xsliders a TERÉNNÍ ŠLAPACÍ KÁRY. Na letošním ročníku bude nově podsekce festivalu GymPárty, která bude zaměřena na gymnastické a akrobatické aktivity. K dispozici bude gymnastické vybavení jako například airtrack. Gymnastické workshopy budou zajišťovat zkušení lektoři z gymnastického oddílu TJ Sokol Řepy.

Web akce: www.zonglparty.ddmp6.cz


Vystupující interpreti

  • Circle Cirkus
  • Kiki Vlčková
  • Bratři v Tricku

Další akce

Caprices Festival 2017

čt 6.4. — ne 9.4.

Caprices Festival 2017

Caprices Festival, Crans-Montana   Koupit vstupenky

Brněnský Majáles 2017

so 6.5.

Brněnský Majáles 2017

BVV Brno, Brno

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

ne 1.1.

WHP 2016: New Year's Day Closing Party

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

Electric Sea Dance Festival 2016

so 10.12.

Electric Sea Dance Festival 2016

HanseMesse, Rostock   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Žonglpárty- festival žonglování a volnočasových aktivit 2013

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.