Libochovice open poprvé v Libochovicích

52c09047007fa.JPG 52c09047007fa.JPG

Dvoudenní festival s názvem Libochovice open 2012 se uskuteční ve dnech 31. srpna – 1. září 2012 v Městském parku v Libochovicích v Ústeckém kraji. Koncert pořádá město Libochovice za účelem rozšíření kulturní nabídky na svém území a zvýšení turistického ruchu v regionu. Vstupenky v hodnotě 100 Kč jsou již nyní k dispozici v informačních centrech V Libochovicích, Roudnici nad Labem, Lovosicích, Litvínově, Bílině, Mělníku a Lounech. Cena vstupenky se na místě bude zvyšovat o 50 Kč.

Festival se uskuteční v Městském parku, který se nachází v bezprostřední blízkosti samotného centra města, a který navazuje na park zámecký. Areál parku se nachází u řeky Ohře, kde návštěvníci akce mohou využít pláž ke koupání. V parku se rovněž nachází tenisový či volejbalový kurt. Celý festival je koncipována jako hudebně-turistická akce: návštěvníci mohou účast na festivalu proložit prohlídkou státního zámku či navštívit nedalekou zříceninu hradu Hazmburk.

Festival bude zahájen v pátek 31. Srpna v 17 hodin. Postupně se během prvního dne představí kapely Abraxas, Panicked Flight, Carlos & His Coyotes, Rybičky 48, Sapiens a Tony Ducháček s kapelou Garage. Druhý den bude zahájen hodinu po poledni a vystoupí kapely Znouzectnost, Imodium, No Headache, Gun Joking, KOV, Legalizace, Faces Are Fiction a bratislavská legenda Zóna A.


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.