Sázavafest 2013

52c090bb67dcb.jpg 52c090bb67dcb.jpg

Již 13. ročník Sázavafestu se uskuteční 1. až 3.srpna 2013 ve Světlé nad Sázavou. Účastníci festivalu se mohou těšit nejenom na řadu vynikajících kapel, ale i na bohatý doprovodný program, v podobě divadelních představení, filmového promítání, sportovních aktivit a mnoho dalšího.

Hlavními hvězdami festivalu jsou angličtí Hadouken!, kteří jsou zárukou opravdu skvělé show té nejlepší kvality, odpovídá tomu i jejich samotný název, který si kapela vybrala z videohry Street Fighter, ve které Hadouken! představuje útok ohnivou koulí.

Hadouken

Dalším tahounem je i australský zpěvák Benjamin Stanford, vystupující pod jménem Dub FX, který se z ulice dokázal propracovat i na ty největší světové festivaly a to můžete jasně vidět i v klipu k písni Love Someone, který zaznamenal veliký úspěch.

Festival nabízí řadou dalších jmen jako Monarchy, Stoneface & Terminal, FALCO t.b. Objeví se i zástupci z české a slovenské scény, jako Tata Bojs nebo Celeste Buckingham.

Brána festivalu se otevře ve čtvrtek v 11h a areál pojme až 20 000 návštěvníků. K dispozici je samozřejmě i hlídané stanové městečko, jehož cena činí 250 Kč na osobu, kde každý nalezne hygienický servis a osvětlení. Návštěvníci rovněž mohou využít placeného parkoviště, kdy za vyhrazené parkovací místo po celou dobu konání festivalu zaplatí poplatek ve výši 250 Kč.


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.