Sázavafest 2013 a česká scéna

52c090bc782be.jpg 52c090bc782be.jpg

Další ročník Sázavafestu se neodvratně blíží, vše vypukne již 1.srpna 2013 ve Světlé nad Sázavou. Těšit se můžete na pořádnou dávku muziky a to jak od zahraničních interpretů, tak i od těch domácích. 

Mezi hlavními jmény české hudební scény vyniká například Visací zámek. Kapela působí na hudebním poli již od roku 1982 a ovlivnila celou jednu generaci posluchačů.

Dalším zvučným jménem jsou alternativní hudební skupina Tata Bojs, která v současnosti boduje se svým novým albem Hity a city, ovšem za zvýšenou pozornost stojí i jejich předchozí album Ležatá osmička, ze kterého jsou známé hity jako Homo Demo nebo Opakování.

Neméně známou kapelou, která zaručí kvalitní hudební zážitek jsou i Kryštof, jejichž poslední turné zaznamenalo veliký úspěch, kapela se může pyšnit i mnohými hity, v poslední době rádia stále neopouští hit Inzerát ze stejnojmenného alba. V současnosti se může kapelu chlubit nejnovější skladbou Zatančím s fanouškovským klipem k turné.

Stále větší popularitě se těší i plzeňská pop-rocková skupina Mandrage, která je známá především hity jako Františkovy lázně a Šrouby a matice z desky Moje krevní skupina. Mezi dalšími účinkujícími Sázavafestu nalezneme i jména jako Vypsaná Fixa, Jiří Schmitzer, Wohnout, Portless, Rybičky 48, UDG, Xindl X a svoji stand-up show komedii Na stojáka spolu s kolegy představí i Lukáš Pavlásek.


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.