Festival Let It Roll již tento pátek! Očekává se až 15 000 návštěvníků denně.

52c090c2b1988.jpg 52c090c2b1988.jpg

Středočeské město Benešov se připravuje na páteční nájezd fanoušků elektronické hudby. Organizátoři Let It Rollu očekávají nárůst počtu návštěvníků až na patnáct tisíc denně. Fanoušky láká nejsilnější program v historii festivalu, ale především nezapomenutelná atmosféra a spousta netradičních zážitků, které k tomuto festivalu patři.

Už tento pátek vyvrcholí celoroční přípravy dvoudenního festivalu Let It Roll. Kromě nebývale silného programu se mohou návštěvníci těšit na rozsáhlé performance po celou dobu festivalu, doprovodný program, monstrózní hlavní stage o velikosti šestipatrového panelového domu, vizuální fire / pyro show a dekorace vytvořené desítkami umělců z celé ČR.

Hlavními tahouny hudebního programu festivalu jsou Noisia – legendární holandský projekt a belgický producent Netsky. Seznam jmen dalších významných zahraničních účinkujících na festivalu je téměř nekonečný: Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat. MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate , John B, Koven Live, A.M.C, A.Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok a spousta dalších.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.cz a budou v prodeji i na místě akce. Veškeré informace o festivalu naleznete na festivalovém webu www.letitroll.cz


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.