Chodrockfest 2013

52c090cc49bc9.jpg 52c090cc49bc9.jpg

Již třetí ročník hudebního festivalu Chodrockfest čeká v roce 2013 západočeskou metropoli Chodska - Domažlice. Termín připadá opět na populární domažlické Chodské slavnosti a Vavřineckou pouť (9.- 10.8.2013).

I letos se představí účinkující na dvou scénách, a to ve velmi originálním festivalovém areálu. Tím je jezdecký areál TJ Start Domažlice. Festival se tak odehrává na velkých terasovitých písčitých plochách, v zajímavě členitém terénu s dostatkem stínu i místa pro odpočinek. Právě i díky tomu se řada návštěvníků vrací. Místo konání festivalu je vzdálené 10 minut od centra města. Samozřejmostí je opět festivalové stanové městečko na přilehlé louce, stejně tak v blízkosti i velkokapacitní parkoviště pro návštěvníky z daleka.

V čem bude letošní ročník nový? Pořadatelé slíbili, že po dvou programově podobných ročnících kompletně zinovují účinkující. Třetí ročník tak čeká zcela jiný program, který bude ve znamení předních českých hudebních skupin. A nejen těch! Ze sousedního Slovenska přijedou populární No Name. Kromě nich bude jistou hvězdou akce v současnosti velmi populární Kryštof v čele s Richardem Krajčem. Kryštof po roce pauzírování a práce na novém CD opět koncertuje a vypadá to na velkou show ve znamení vyprodaných koncertů. V Domažlicích si obě kapely odbudou svoji historickou premiéru!

Během dvoudenního festivalu se představí také plzeňští Mandrage a zcela jistě zazní hitovky nejen z jejich posledního CD "Moje krevní skupina". Již po druhé dorazí na festival Márdiho Vypsaná fixa a letos premiérově také punkový Wohnout! Příznivci tvrdší muziky si jistě přijdou na svém s Arakainem, či Krucipüskem.

Na návštěvníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně soutěží o ceny. Prodej lístků byl letos zahájen již v říjnu, a to za cenu 200 Kč / celofestový vstup. V současnosti je možné zakoupit vstupenku prostřednictvím internetového i kamenného předprodeje a také v síti Ticketstream.

Návštěvníci si také mohou zakoupit v rámci internetového předprodeje V.I.P. lístek, a to za 1500 Kč. Získají tím přístup do komfortního patrového V.I.P stanu s výhledem na hlavní scénu a s konzumací piva a nealka zdarma, vlastní hygienické zázemí, parkování zdarma, atd.

Více informací na webových stránkách festivalu www.chodrockfest.cz


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.