CHCETE, ABY SE VÁM VĚNOVALY HVĚZDY KOLÍNSKÉHO NATRUCU?

52c090d699589.jpg 52c090d699589.jpg

Na festivalu Natruc Kolín máte možnost mít členy kapel InéKafe, nebo TataBojs jen pro sebe!

24.8.2013 na Kmochově Ostrově v Kolíně, v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů, bude k vidění více jak třicet interpretů na třech podiích, jmenovitě např. Tata Bojs, Iné Kafe ( SK ), UDG, Visací Zámek, Rybičky 48, Kamil Střihavka, Skyline, Kolínský Big Band s Ondřejem Rumlem, či americký liveloopingový kouzelník Rocky Leon a mnoho dalších.

Pořadatelé festivalu připravili pro své věrné návštěvníky bonus v podobě hry o VIP vstupy na festival.

Hrajte na adrese: apps.facebook.com/natrucgame

7 vítězů obdrží 2 ks VIP vstupenek Kromě neomezeného vstupu do VIP prostoru bude výhercům umožněno setkání se členy kapel TataBojs a InéKafe, kteří výhercům věnují svůj čas a pozvání na drink!

„ Jelikož si návštěvníků našeho festivalu velmi vážíme, chceme se jim odvděčit. Co může být lepšího, než jim umožnit setkání s jejich idolem tváří v tvář. Hudebníci jsou tímto nápadem nadšeni a neváhali nám plán odsouhlasit.“ dodal Martin Řehoř, pořadatel festivalu.

Soutěž je již v plném proudu na facebookovém profilu festivalu, projděte se i VY po virtuálním plánku areálu a vyhrajte nezapomenutelné zážitky! Podrobný program, doprovodné akce a důležité informace najdete na www.natruc.eu


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.