HARLEJ vyráží na podzimní turné a připravuje nový singl!

52c0921c57cf9.jpg 52c0921c57cf9.jpg

Jako hosté se představí pražští CHECKPOINT!

Po vysmátém létě přichází další porce hudebního potěšení. Po úspěšné letní pouti obou kapel po největších domácích festivalech vyráží skupiny Harlej a Checkpoint na jedinečné koncerty do kulturních domů. Velkolepé společné turné odstartuje dnes 8.10. v Praze v Retro Music Hall.

„Na podzimní část turné se těšíme, vrátíme se na spoustu příjemných míst a odehrajeme playlist složený tak, jak by jsme ho rádi sami slyšeli. Když navštěvuji koncerty svých oblíbených skupin a zpěváků, chci slyšet především jejich největší hity a z toho vycházím i u Harleje. Proto na každém vystoupení zazní to nejlepší”, říká k turné kytarista Tonda Rauer. „A bude to krutý“, dodává zpěvák Tomáš Hrbáček.

„S Harlejem jsme už jednu sezónu před lety jeli a samozřejmě je skvělý zahrát si zase mimo kluby i v kulturácích. Samozřejmě jsme trochu jinde stylově, ale asi by byla pro lidi i trochu nuda, kdyby se do nich pustily tři hodiny stejný muziky. A když si lidi získáme i jako předkapela, máme vyhráno. Moc se těšíme! “ Dodává Tomáš Chrudimský, kytara – zpěv kapely Checkpoint

Další společné koncerty:

12.10. Dvůr Králové n L.
18.10.Tachov 19.10.Kovářov


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.