Sázavafest zahájil předprodej na XII. ročník 2012

52c08fc6eef99.jpg 52c08fc6eef99.jpg

Letní festival Sázavafest spustil 26. listopadu zvýhodněný limitovaný předprodej vstupenek. Pořadatelé dali do prodeje prvních 1500 kusů za cenu 700 Kč a to včetně poplatků prodejní sítě. Tento předprodej odstartoval v přímém přenosu ankety Český Slavík Mattoni, přičemž vítěz kategorie Objev roku 2011 si zahraje právě na 12. ročníku Sázavafestu v Benešově u Prahy.

Aktuální potvrzení interpreti letního Sázavafestu jsou Gabriela Gunčíková (Objev roku Český Slavík Mattoni 2011), dále Mig 21, Xindl X, Nightwork, Monkey Business a další. Kapela Sto Zvířat, která je pravidelným účinkujícím festivalu, se v létě chystá zapsat do dějin. Jak uvedl Honza Kalina, frontman kapely, máme se na co těšit: „Již dlouho jsme uvažovali s Pavlem Klouparem (dramaturgem festivalu) o myšlence, že bychom s kapelou vytvořili rekord hodný zápisu do Guinnessovy knihy světových rekordů, a tak v Benešově chceme během našeho vystoupení zahrát celkem 100 našich písní. Celý maraton bude rozdělen žánrově na tři sety, Oldies, Janies a Fresh,“ vysvětluje Kalina.

Úplnou novinkou 12. ročníku na Zeleném ostrově v Benešově bude krytá taneční hala pro 5000 lidí, ve které se během tří dnů festivalu vystřídá progresivní taneční scéna, stálice, ale i některé nové projekty. Celkový program bude postaven tak, aby navazoval na ranní vlakové odjezdové spoje především do Prahy.

Vstupenky jsou k dostání pouze v předprodejní síti Ticketportal za 700 Kč.


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.