Největší festivalový sud v Evropě má premiéru za sebou: Snap Call si v něm připili, Everlast ho ocenil

Jameson Barrel na Jamrocku Jameson Barrel na Jamrocku

Velikostí předčil všechna očekávání, obsahem okouzlil každého, kdo jej navštívil. Jameson Barrel se stal na festivalu JamRock oblíbenou destinací mnoha hudebních fanoušků i kapel. Během svého vystoupení jej ocenil také Everlast: „Zdravím všechny, kdo jsou tam u toho sudu nahoře a pijí jednu z mých nejoblíbenějších whiskey! Něco takového jsem vážně ještě neviděl,“ pozdravil americký zpěváka rapper posluchače, kteří si vybrali pro sledování jeho koncertu právě balkón největšího festivalového sudu v Evropě.

Mezi tím už si užívala nabídku drinků v Jameson Barrelu skupina Snap Call, která jako jedna z prvních ochutnala úplně novou whiskey Jameson Caskmates. „Netušili jsme, že whiskey a pivo k sobě můžou mít takhle blízko. Všechno to kombinování dobře známe, a když neprobíhá v režii barmanských odborníků, nekončí to zrovna dobře. Tohle je ale úplně jiná liga – whiskey zraje v sudech po irském černém pivu a chytá díky tomu velmi specifickou chuť. Jsme nadšení,“ pěli chválu po slavnostním otevření soudku s Jameson Caskmates členové Snap Call, kteří druhý den odehráli skvělý koncert na Park Stage. 

Kdo nebyl na JamRocku, nemusí litovat. Obří Jameson Barrel bude stát také na Vysočina Festu a Sázavafestu i se svou kompletní nabídkou – Jameson Caskmates, osvěžující longdrink Jameson Ginger, který si může každý sám namíchat tak, aby měl ten správný říz, a spoustu dalších drinků.

Na kytary a na sudy!

Kde najdete Jameson Barell:

Vysočina Fest  7.–9. 7.

Sázavafest  4.–6. 8.


© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.