George Ezra

George Ezra

+6

Vstupenky

Pro nákup lístků budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce

Informace o koncertu

George Ezra letos v březnu vydal své netrpělivě očekávané druhé album Staying At Tamara’s na Columbia Records a mimo jiné stihl během jednoho dne vyprodat svůj říjnový koncert v pražském Foru Karlín. Vzhledem k ohromnému zájmu o jeho koncert bylo s managementem George Ezry domluveno jeho další vystoupení v Praze, tentokrát v Tipsport Aréně, kde George Ezra zazpívá své písně 21. května 2019.

Tři roky po vydání svého 4x platinového debutu Wanted On Voyage se George vrátil s kolekcí „písniček o escapismu, snění, strachu a lásce”. Stejně jako Wanted On Voyage album Staying At Tamara’s bylo napsáno, vytvořeno a inspirováno Georgeovými cestami na mnoha místech – na Isle of Skye, na prasečí farmě v Norfolku, ve stodole na kukuřičnou mouku v Kentu, v předělaném kravíně v severním Walesu a v Airbnb v Barceloně, které patřilo Tamaře – odtud tedy název alba.

Výsledkem je energické, chytlavé a rozevláté album, z kterého prýští pozitivní energie. George vysvětluje, že ‘Paradise’ vzniklo jako melodie, kterou jsem nemohl dostat z hlavy. O měsíc později jsem napsal písničku, která je o nevyhnutelném momentu, kdy potkáte někoho nového, kdo vás uchvátí. Často nás po setkání s někým napadají neodbytné myšlenky, že se musíme dostat na kloub tomu, kdo ten člověk vlastně je. S láskou neexistuje nejistota, je to, co to je, a já lásku přirovnávám k ráji.“ 

George Ezra je jedním z komerčně nejúspěšnějších umělců desetiletí. Jeho debutové album Wanted On Voyage se v Británii stalo 4x platinovým a bylo jedním z deseti nejprodávanějších alb v letech 2014 a 2015, vyšplhalo na #1 v Official UK Chart a strávilo v hitparádě 122 týdnů. Během 18 měsíců se z neznámého umělce stala mezinárodní hvězda. V deseti zemích se dostal do Top 10, třikrát vyprodal turné po Velké Británii a byl nominován na čtyři ceny BRITs, jednu BBC Music Award a Ivor Novello.

Lineup / Vystupující interpreti

Velká Británie, folk-pop

Místo konání

Tipsport Arena
Za elektrárnou 419/1, Praha, CZ
najít ubytování

Naplánovat trasu

Pořadatel

Koncert pořádá D Smack U Promotion

Plakáty

George Ezra

Další akce

Více akcí
Bob Dylan
Koncert, Folk, Rock
Bob Dylan
Ne 7. dubna 2019, Velký sál Lucerna Praha

Bob Dylan

Die Ärzte
Koncert, Rock, Pop
Die Ärzte
Pá 17. května 2019, Velký sál Lucerna Praha

Die Ärzte

Black Honey
Koncert, Indie, Rock
Black Honey
Čt 27. června 2019, Café V Lese Praha
The Picturebooks
Koncert, Rock, Blues
The Picturebooks
Út 16. dubna 2019, Café V Lese Praha
The Offspring
Koncert, Pop
The Offspring
St 21. srpna 2019, BVV Brno Brno

The Offspring

Hooverphonic
Koncert, Pop, Rock
Hooverphonic
Po 1. dubna 2019, Lucerna Music Bar Praha

Hooverphonic

X Ambassadors
Koncert, Pop
X Ambassadors
Ne 5. května 2019, Roxy Praha

X Ambassadors

Wardruna
Koncert, Folk
Wardruna
Pá 22. listopadu 2019, Velký sál Lucerna Praha
Hlavní strana Koncerty Tipsport Arena George Ezra