Jessie J

Jessie J

+1

Vstupenky

Pro nákup lístků budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce

Informace o koncertu

Jessie J se po vystoupení na Colours vrací do Česka. Tentokrát zavítá 23. dubna do Fora Karlín a v Praze tak vystoupí vůbec poprvé! 

Jessie J patří k největším globálním hvězdám současnosti. Od chvíle, kdy zvítězila v anketě BBC Sound Of 2011, prodala miliony alb, její hity jako například Price Tag, Nobody's Perfect, Domino nebo Bang Bang okupovaly první místa hitparád, zpívala pro královnu, získala Brit Awards, pětkrát cenu MOBO i nominaci na Grammy. V Praze představí své zatím poslední album pojmenované R.O.S.E. (zkratka Realisations, Obsessions, Sex, and Empowerment), které vyšlo v květnu 2018.

Je doma v popu, soulu, R&B, eletropopu a hip hopu, ale při závěrečném olympijském ceremoniálu si v Londýně s kapelou Queen po rockersku klidně zazpívala We Will Rock You. Jak nejlépe na to, radila dvakrát v roli porotkyně v britské pěvecké soutěži The Voice UK. Pomáhala psát i skladby pro Alicii Keys, Miley Cyrus nebo Chrise Browna. A když do skladby Bang Bang přizvala Arianu Grande s Nicki Minaj, stal se z ní celoplanetární hit. K rodilé Londýňance, vlastním jménem Jessica Ellen Cornish, patří i výrazná podpora nejrůznějších charit jako Comic Relief nebo Children in Need.

Lineup / Vystupující interpreti

Velká Británie, pop

Místo konání

Další akce

Více akcí
Fink
Koncert, Pop, Indie
Fink
So 9. listopadu 2019, Roxy Praha

Fink

The Wave Pictures
Koncert, Rock
The Wave Pictures
Po 22. dubna 2019, Café V Lese Praha
Hozier
Koncert, Indie
Hozier
Út 27. srpna 2019, Forum Karlín Praha
Garbage
Koncert, Rock
Garbage
Po 24. června 2019, Křižíkova fontána Praha

Garbage

Black Honey
Koncert, Indie, Rock
Black Honey
Čt 27. června 2019, Café V Lese Praha
Dido
Koncert, Pop, Folk
Dido
Ne 5. května 2019, Forum Karlín Praha

Dido

Hlavní strana Koncerty Forum Karlín Jessie J