Palaye Royale

+4

Vstupenky

Prodej vstupenek byl ukončen.

Informace o koncertu

Bratrské trio z Toronta, nyní Los Angeles. Remington Leith vokál, Sebastian Danzig kytara a Emerson Barrett bicí. Odvážní hoši, co jdou rychle na věc, sekáči, "co se u toho moc nezakecají" a vypadají báječně. Důraz na eleganci je cítit i v hudbě, vše je vkusné, přímo dokonalé, člověk by až řekl z/dravé, art :) . 

Dravý, upřímný rock, kytarovka, moderní zvuk, je cítit, že kapela ví co dělá a po čem jde. Drzý punkový vokál Remingtona Leitha, a zpěvné refrény, opírající se o plně vytíženou kytaru a bicí, při podpoře většinou osminové basy zaručují, že budete elegantně smeteni rockovou smrští s velkým hitovým potenciálem. Payale Royale jsou sehraní, cílevědomí a útočí v plné síle. Podařilo se jim vydestilovat různé esence ze slavných hudebních období a s citem jimi okořenili moderní tempa a skladbu písní. Je to jako přípitek s anglickým džentlmenem, tu esence divokého rockabilly a glam rocku, či psychedelicky přesně vysoustružené kaluže zvuků, které se postupně formují i do těžkých riffů, kvílivá, naléhavá kytara, která nás v obláčku dýmu odvane do zlatých šedesátých či sedmdesátých, aby nás hned sejmula punkovým přelivem. Jak by řekl klasik:"... jako nechat si vyrazit mozek z hlavy plátkem citronu obaleným kolem masivní zlaté cihly." 

Dokonalá imidž je samozřejmě součástí celkového zážitku, pánové se toho nebojí a často se vzhlíží v kameře i v zrcadle, nutno podotknout, že je na co se dívat a technologii rockstar mají v malíku. Možná je po koncertě manažer láskyplně balí do sametových futrálů, aby zůstali navždy funkční a krásní :)

Lineup / Vystupující interpreti

USA, pixie

Místo konání

Další akce

Více akcí
Ewa Farna
Koncert, Pop
Ewa Farna
So 7. prosince 2019, O2 universum Praha

Ewa Farna

Bob Dylan
Koncert, Folk, Rock
Bob Dylan
Ne 7. dubna 2019, Velký sál Lucerna Praha

Bob Dylan

Talos
Koncert, Indie, Pop
Talos
Čt 23. května 2019, Chapeau Rouge Praha
Hooverphonic
Koncert, Pop, Rock
Hooverphonic
Po 1. dubna 2019, Lucerna Music Bar Praha

Hooverphonic

Leoniden
Koncert, Punk, Rock
Leoniden
Čt 28. března 2019, Café V Lese Praha
The Midnight
Koncert, Elektro, Pop
The Midnight
Po 28. října 2019, Futurum Music Bar Praha

The Midnight

Fever 333
Koncert, Hardcore
Fever 333
Po 10. června 2019, Futurum Music Bar Praha

Fever 333

Hlavní strana Koncerty Futurum Music Bar Palaye Royale