Dub FX

Dub FX

+1

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Co dokáže člověk jen s pomocí úst a pár elektronických mašinek? Benjamin Standford aka Dub FX léta dokazuje, že je to víc než dost pro hudební show, na které protančíte kecky. Svou výbušnou směsicí dub & reggae, triphopu a drum and bass míní opět uhranout české publikum. #onemanshow #performance #beatbox #triphop #reggae #drumandbass #hiphop
Australský performer je ztělesněním hudební nezávislosti. Dub FX si od prvních buskerských krůčků žije svůj sen o cestování a živém hraní po celém světě. Přitom se jen tak mimochodem vypracoval do pozice jednoho z nejžádanějších koncertních hudebníků současnosti. Se třemi úspěšnými sólovými alby, stovkami miliónů views na Youtube a tisícovkami fanoušků po celém světě se Standfordův sen naplnil nad okraj. Další zastávkou jeho nekonečné hudební poutě bude 20. listopadu Brno, kam přiveze aktuální album Thinking Clear a také čerstvé singly z připravované nové desky. Těšte se na svérázný mix afro a latino žánrů – nejlepší antidepresivum na tíživou podzimní depku.

Poslední deska Thinking Clear je pro Standforda splněným snem. Nahrávka vznikala v jeho nově dostavěném domácím studiu v lesích nedaleko Melbourne. Svou dosud nejpestřejší hudební kolekci Standford skládal poprvé spolu s kapelou. „Po koncertní šňůře, kterou jsme odehráli ve třech, jsme se zavřeli společně do studia a všechno to probíhalo přirozeně. Ti kluci znají mé publikum a rozumí tomu, o co se snažím,“ popsal serveru Indieberlin. Nejnovější singly Dub FX jako Listening, Radiant Star (se Sahidou Apsara) nebo Skylarking Dubplate (spolu s legendárním Horacem Andy, spolupracovníkem Massive Attack) potvrzují trend bohatší instrumentace. Aktuální tracky však zároveň signalizují muzikantův návrat k reggae kořenům a samostatnému vystupování.
 

Lineup / Vystupujúci umelci

Austrália, hip hop

Miesto konania

Fléda
Štefánikova 24, Brno, CZ
nájsť ubytovanie

Naplánovať trasu

Ďalšie akcie

Viac akcií
Dream Theater
Koncert, Rock, Metal
Dream Theater
Ut 16. júl 2019, NTC Bratislava Bratislava
Moonlight 2019
Koncert, House, Elektro
Moonlight 2019
Pi 17. máj 2019, Zimný Štadión Prievidza Prievidza

Claptone

Little Big
Koncert, Pop
Little Big
Po 13. máj 2019, MMC Bratislava Bratislava
Tom Jones
Koncert, Pop, Rock
Tom Jones
Št 20. jún 2019, AEGON aréna Bratislava
LP
Koncert, Pop
LP
Št 27. jún 2019, NTC Bratislava Bratislava
Limp Bizkit
Koncert, Metal, Funk
Limp Bizkit
Ut 23. júl 2019, Mestský Amfiteáter Sereď Sereď

Limp Bizkit

Kvasfest: Limp Bizkit
Koncert, Metal, Funk
Kvasfest: Limp Bizkit
Ne 21. júl 2019, Amfiteáter Košice Košice
Skunk Anansie
Koncert, Rock
Skunk Anansie
Št 1. august 2019, Majestic Music Club Bratislava

Skunk Anansie

Hlavná strana Koncerty Fléda Dub FX