Dub FX

Dub FX

+1

Vstupenky

Predaj vstupeniek bol ukončený

Informácie o koncertu

Co dokáže člověk jen s pomocí úst a pár elektronických mašinek? Benjamin Standford aka Dub FX léta dokazuje, že je to víc než dost pro hudební show, na které protančíte kecky. Svou výbušnou směsicí dub & reggae, triphopu a drum and bass míní opět uhranout české publikum. #onemanshow #performance #beatbox #triphop #reggae #drumandbass #hiphop
Australský performer je ztělesněním hudební nezávislosti. Dub FX si od prvních buskerských krůčků žije svůj sen o cestování a živém hraní po celém světě. Přitom se jen tak mimochodem vypracoval do pozice jednoho z nejžádanějších koncertních hudebníků současnosti. Se třemi úspěšnými sólovými alby, stovkami miliónů views na Youtube a tisícovkami fanoušků po celém světě se Standfordův sen naplnil nad okraj. Další zastávkou jeho nekonečné hudební poutě bude 20. listopadu Brno, kam přiveze aktuální album Thinking Clear a také čerstvé singly z připravované nové desky. Těšte se na svérázný mix afro a latino žánrů – nejlepší antidepresivum na tíživou podzimní depku.

Poslední deska Thinking Clear je pro Standforda splněným snem. Nahrávka vznikala v jeho nově dostavěném domácím studiu v lesích nedaleko Melbourne. Svou dosud nejpestřejší hudební kolekci Standford skládal poprvé spolu s kapelou. „Po koncertní šňůře, kterou jsme odehráli ve třech, jsme se zavřeli společně do studia a všechno to probíhalo přirozeně. Ti kluci znají mé publikum a rozumí tomu, o co se snažím,“ popsal serveru Indieberlin. Nejnovější singly Dub FX jako Listening, Radiant Star (se Sahidou Apsara) nebo Skylarking Dubplate (spolu s legendárním Horacem Andy, spolupracovníkem Massive Attack) potvrzují trend bohatší instrumentace. Aktuální tracky však zároveň signalizují muzikantův návrat k reggae kořenům a samostatnému vystupování.
 

Lineup / Vystupujúci umelci

Austrália, hip hop

Miesto konania

Fléda
Štefánikova 24, Brno, CZ
nájsť ubytovanie

Naplánovať trasu

Ďalšie akcie

Viac akcií
Alvaro Soler
Koncert, Pop
Alvaro Soler
Ut 7. máj 2019, Tipsport Arena Praha, cz

Alvaro Soler

Leoš Mareš
Koncert, Pop
Leoš Mareš
Št 16. máj 2019, O2 Arena Praha, cz

Leoš Mareš

Elektra: The Hacker
Koncert, Elektro
Elektra: The Hacker
Pi 15. marec 2019, Fléda Brno, cz
Habera & Team
Koncert, Pop, Rock
Habera & Team
Ne 9. jún 2019, O2 Arena Praha, cz

Pavol Habera & TEAM

Rammstein
Koncert, Metal
Rammstein
St 17. júl 2019, Eden Aréna Praha, cz
The Neal Morse Band & Mike Portnoy
Koncert, Rock, Metal
The Neal Morse Band & Mike Portnoy
Ne 7. apríl 2019, Sono Centrum Brno, cz
Ghostemane
Koncert, Hip-hop
Ghostemane
Ne 27. január 2019, Roxy Praha, cz

Ghostemane

Metallica
Koncert, Metal
Metallica
Ne 18. august 2019, Letiště Letňany Praha, cz

Metallica

Haken
Koncert, Metal, Rock
Haken
Ne 3. marec 2019, Futurum Music Bar Praha, cz
Hlavná strana Koncerty Fléda Dub FX