Trendy Festivaly 2024 Hudba Žije Zelená Voda 2024 Lovestream Festival 2024 Separ Zbojnícke leto Kandráčovci Grape Festival 2024 KALI A PETER PANN - Pláž pod Ufom - po 10tich rokoch Rubicon Festival 2024 Hip Hop Žije Duchonka 2024 Hudba Žije Domaša 2024 Zuzana Smatanová a Sima Magušinová OKEY LETO POPRAD 2024
Eva a Vašek

Eva a Vašek

už prebehlo ne 20. august 2017, 15:00

Hodnotenie

Zatiaľ bez hodnotenia Pridať hodnotenie

Lineup Vystupujúci umelci

Lineup zatiaľ nebol zverejnený.

Informácie o koncertu

Václav Ševčík vydal na třicet alb, přes milion jich prodal. Ročně hraje na desítkách koncertů. K tomu vlastní zpěvák a textař Václav Ševčík penzion, restauraci i nahrávací studio. Díru do Česka udělal s partnerkou Evou Dvořáčkovou. Spolu tvoří fenomenální duo Eva a Vašek. Jejich hit Bílá orchidej zná snad každý. I ten, kdo nechce.
Vyučil se elektromechanikem, poté přešel na Vojenskou akademii Antonína Zápotockého v Brně. Pracoval také v armádě. V různých kapelách hostoval už od sedmdesátých let. Dlouhou dobu vystupoval s Vermonou. Později vznikla skupina Surf, ve které s ním působí Eva Dvořáčková dodnes. Kultovní je ale navždy duo Eva a Vašek. Nesou se na rytmech lidových písní, dechovek i country. Jejich desky jsou zlaté či platinové.

Miesto konania

Restaurace U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové
Naplánovať trasu Ubytovanie
Hlavná strana Koncerty Restaurace U Letců Eva a Vašek