Doplnit informace

pá 4. 11. — so 5. 11. 2016, začátek 19:00

Poď Na Pivo 5.

FUGA, Bratislava ukázat na najít ubytování

Poď Na Pivo 5.
Jak se vám akce líbila?

Piaty ročník nám priniesol zmeny nevídané. Koncert sa rozširuje na dvojdňovú akciu! Šťastnou zhodou okolností som sa cez Maroša dostal k Martens Army a ďalším kapelám. Uvidíme ako to vystrelí, dúfam, že zvládnete pogovať 2 dni po sebe! Každopádne v piatok sa môžte tešiť na The Martens Army! O support sa postarajú českí Driák (OFFICIAL), Todleto Rebels a Spots. A z Liptovského Mikuláša prídu... (více)

Piaty ročník nám priniesol zmeny nevídané. Koncert sa rozširuje na dvojdňovú akciu! Šťastnou zhodou okolností som sa cez Maroša dostal k Martens Army a ďalším kapelám. Uvidíme ako to vystrelí, dúfam, že zvládnete pogovať 2 dni po sebe! Každopádne v piatok sa môžte tešiť na The Martens Army! O support sa postarajú českí Driák (OFFICIAL), Todleto Rebels a Spots. A z Liptovského Mikuláša prídu oikáči Unity - OiPunk Liptov . V sobotu sa vám tradične predstavia rockoví Testpiloti zo Senca, z Čiech a Moravy dorazia Inseminační Stanice a VISION DAYS. Sobotný večer sprestrí aj Odpad z Martina a lineup uzavrú domáci Skôr či Neskôr. Samozrejme si nenehajte ujsť ani každoročnú súťaž v pití piva. V klube býva miesta dosť, takže o vstupenky sa báť nemusíte. Vstupné iba piatok: 8€ iba sobota: 5€ piatok+sobota: 12€ Ešte raz si to zopakujme. Piatok: The Martens Army Spots Driák (OFFICIAL) Todleto Rebels Unity - OiPunk Liptov Sobota: 19.00 Testpilot 20.00 Skôr či Neskôr 21.10 VISION DAYS 22.20 Odpad 23.30 Inseminační Stanice A to už je nárez! K tomu pivo, víno, destiláty, kamaráti, zábava do rána...


Vystupující interpreti

  • The Martens Army
  • Spots
  • Driák
  • Todleto Rebels
  • Unity - OiPunk Liptov
  • Testpilot
  • Skôr či Neskôr
  • VISION DAYS
  • Odpad
  • Inseminační Stanice

Další akce

WHP 2016: Tuskegee

út 27.12.

WHP 2016: Tuskegee

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

so 17.6. — ne 18.6.

Respect Festival 2017

Praha – různá místa, Praha   Koupit vstupenky

Čeřínek 2017

pá 21.7.

Čeřínek 2017

Hutě u Jihlavy, Jihlava   Koupit vstupenky

Vysmáté Léto 2017

so 24.6.

Vysmáté Léto 2017

Hrad Kadaň, Kadaň   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Poď Na Pivo 5.

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.