Metal Loket 2015

Metal Loket 2015

Metal Loket 2015

so 22. srpen 2015 uskutečněná akce
Přírodní amfiteátr, Loket nad Ohří Najít ubytování
Jak se vám akce líbila? Ohodnoťte ji.
Informace o festivalu
Headlinerem 3. ročníku kovové přehlídky pod hradem Loket je superskupina The German PANZER

"Vedle PANZER se na pódiu dále prezentují němečtí Alpha Tiger a Victory. O další jedné až dvou kapelách ještě jednáme. Hned jak bude uzavřen definitivní line-up, vstupenky půjdou na trh. Určitě to však bude nejméně čtvrt roku před koncertem," říká promotér koncertu Vladimír Suchan.

The German PANZER je německé metalové trio muzikantů, kteří se proslavili v kapelách Accept, Destruction a Victory:

Schmier - zpěv, basa (Destruction)
Herman Frank - kytara (ex Accept, Victory)
Stefan Schwarzmann - bicí (ex Accept)

V závěru roku 2014 PANZER vydali album "Send Them All To Hell", které se těší skvělému přijetí metalových fanoušků i hudebních publicistů.

Frontman Marcel "Schmier" Schirmer (jinak též frontman německé thrashmetalové legendy Destruction) říká, že obal alba "Send Them All To Hell" perfektně ladí s jejich hudbou: "Obraz vytvořil maďarský umělec Gyula Havancsák, který je rovněž autorem nedávných obalů alb Destruction a Headhunter. Podařilo se mu namalovat ten nejbrutálnější tank vůbec. Najdete zde spoustu drobných detailů, kterých si na první pohled zřejmě nevšimnete."

Od původního záměru pojmenovat kapelu jednoduše Panzer (německy tank) známí evropští muzikanti nakonec ustoupili, protože pod tímto názvem na metalové scéně působí od roku 1987 jistá kapela z Chile.

Lineup

The German Panzer
Přírodní amfiteátr Loket nad Ohří Najít ubytování na Booking.com