Doplnit informace

so 15. 8. 2015

Prague Pride 2015 official afterparty

Roxy, Praha ukázat na najít ubytování

Jak se vám akce líbila?
Už popáté Prague Pride ohřeje letní Prahu. Letos za duhovým programem můžete do hlavního města vyrazit mezi 10. a 16. srpnem. V sobotu 15. srpna projde centrem Prahy průvod hrdosti a od deseti večer vás čeká našlapaná párty v Roxy a v NoDu.Britské housové legendy Hoxton Whores, berlínské duo Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, brazilský Marcelo K2 a domácí zástupci Michael Burian a Subgate se vystří... (více)

Web akce: www.roxy.cz/prague-pride-official-afterparty-w-jonty-skrufff-fidelity-kastrow-sisyphos-berlin-germany

Už popáté Prague Pride ohřeje letní Prahu. Letos za duhovým programem můžete do hlavního města vyrazit mezi 10. a 16. srpnem. V sobotu 15. srpna projde centrem Prahy průvod hrdosti a od deseti večer vás čeká našlapaná párty v Roxy a v NoDu.Britské housové legendy Hoxton Whores, berlínské duo Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, brazilský Marcelo K2 a domácí zástupci Michael Burian a Subgate se vystřídají na stagi v Roxy, kde budete moci tancovat a bavit se až do pěti do rána.Přivezeme vám Hoxton Whores, kteří patří již po několik let k světové housové špičce a dokazuje to i řada vydaných autorských skladeb na renomovaných vydavatelstvích typu Ministry of Sound, Toolroom, Subliminal nebo Hot Fingers. Jejich singly se dostaly na přední místa hitparád po celém světě. Domácímu publiku se tato producentská dvojice v uplynulých letech několikrát představila a jejich vystoupení vždycky sklidilo ovace.Přijedou za námi i Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow z volnomyšlenkářského Berlína. Nechte se na chvíli přenést někam na Kreuzberg a pařit, jak jste na to z německé metropole zvyklí. Elektronika tohohle dua zní berlínským klubem Sysiphos a 15. srpna bude znít i v Roxy. Skruff & Kastrow spolupracují se jmény jako je Judge Jules, Coyu, Technasia nebo Pan-Pot.A až budete mít dost Evropy, vezmeme vás do Brazílie. Brazilský Marcelo K2 doplňuje zahraniční hosty na Prague Pride aftereparty 15.8. v klubu Roxy a vystoupí tak společně s britským producentským duem Hoxton Whores, berlínskou dvojicí Jonty Scrufffem & Fidelity Kastrow, Michaelem Burianem a Subgatem!Na přelomu nového tisíciletí odstartovala mezinárodní kariéra tohoto charismatického umělce a od té doby pravidelně vyráží se svým recordbagem na turné nejen po svém domovském kontinentu, ale také po Evropě a Asii. Kromě klubů, mezi které patří například rakouský Tunnel, holandský Zyon nebo pražská Roxy se objevil na festivalech v Chorvatsku či Jižní Korei.Jeho produkce prochází hned několika hudebními žánry od housu, přes electro, breakz až po techno a jeho vlastní hudební počiny spatřily světlo světa na vydavatelstvích Giant & Dwarf, Advanced Records, Frisbee Tracks nebo Evopro Recordings a byly remixovány například techno ikonami své doby, kterými byly Johan Bacto a Ade Fenton.

Web akce: www.roxy.cz/prague-pride-official-afterparty-w-jonty-skrufff-fidelity-kastrow-sisyphos-berlin-germany


Vystupující interpreti

  • Hoxton Whores
  • Jonty Skrufff
  • Fidelity Kastrow
  • Marcelo K2
  • Subgate
  • Michael Burian
  • Felix!
  • Petr K

Další akce

Zrce Spring Break 2017

st 24.5. — ne 28.5.

Zrce Spring Break 2017

Zrce Beach, Island of Pag   Koupit vstupenky

DGTL Festival 2017

so 15.4. — ne 16.4.

DGTL Festival 2017

NDSM Docklands, Amsterdam   Koupit vstupenky

WHP 2016: DJ EZ

so 3.12.

WHP 2016: DJ EZ

Store Street, Manchester   Koupit vstupenky

The Chemical Brothers: Live in Barcelona 2016

čt 27.10.

The Chemical Brothers: Live in Barcelona 2016

Poble Espanyol, Barcelona   Koupit vstupenky

Doplnit informace k akci Prague Pride 2015 official afterparty

Pokud chcete k akci doplnit nebo upravit informace, tak je stačí napsat do formuláře a odeslat. Děkujeme za spolupráci a ochotu.

Zadávat e-mail není povinné, ale pokud chcete, abychom na vaši zprávu reagovali, tak jej potřebujeme znát. Děkujeme.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme

© Festivaly.eu

Přihlášení
Přihlásit se pomocí Facebooku

Nevíte heslo?


Jste nově na Festivaly.eu? Založte si účet.