Concerts in Prague

Melodie pro každého: Erik Bezdíček + Václav Vedral
Concert, Jazz, Swing
Melodie pro každého: Erik Bezdíček + Václav Vedral
Tomorrow 18:00 Chodovská tvrz, Prague, cz
 
Aki Rissanen + Florian Weber
Concert, Jazz
Aki Rissanen + Florian Weber
Tomorrow 19:30 Atrium, Prague, cz
 
Krzysztof Kobyliński + Luís Figueiredo
Concert, Jazz
Krzysztof Kobyliński + Luís Figueiredo
Tue 8/12/2020 Nuselská Radnice, Prague, cz
 
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Bill Stewart Trio
Concert, Jazz
Bill Stewart Trio
Tue 8/12/2020 Jazz Dock, Prague, cz
 
Cancelled
Ondřej Ruml
Concert, Pop, Jazz
Ondřej Ruml
Wed 9/12/2020 Divadlo pod Palmovkou, Prague, cz
 
Zkouška kvarteta
Concert, Jazz, Classic
Zkouška kvarteta
Fri 11/12/2020 Divadlo v Rytířské, Prague, cz
 
Skety
Concert, Pop, Jazz
Skety
Sat 12/12/2020 La Fabrika, Prague, cz
 
Arkady Shilkloper & Vadim Neselovskyi
Concert, Jazz
Arkady Shilkloper & Vadim Neselovskyi
Fri 18/12/2020 Nuselská Radnice, Prague, cz
 
Ondřej Ruml zpívá Ježkovy písně
Concert, Pop, Jazz
Ondřej Ruml zpívá Ježkovy písně
Fri 18/12/2020 Obecní dům, Prague, cz
 
Vánoční koncert v centru Prahy
Concert, Blues, Jazz
Vánoční koncert v centru Prahy
Fri 25/12/2020 Kostel U Salvátora, Prague, cz
 
Luboš Andršt Blues Band
Concert, Blues, Jazz
Luboš Andršt Blues Band
Thu 31/12/2020 Jazz & Blues Club Ungelt, Prague, cz
 
Iva Bittová + Mucha Quartet
Concert, Folk, Jazz
Iva Bittová + Mucha Quartet
Mon 4/1/2021 Kostel sv. Šimona a Judy, Prague, cz
 
Marta Kloučková Quartet
Concert, Jazz
Marta Kloučková Quartet
Thu 14/1/2021 Kostel sv. Petra Na Poříčí, Prague, cz
 
Dunaj & Iva Bittová
Concert, Folk, Jazz
Dunaj & Iva Bittová
Fri 15/1/2021 Palác Akropolis, Prague, cz
 
Dunaj & Iva Bittová
Concert, Folk, Jazz
Dunaj & Iva Bittová
Sat 16/1/2021 Palác Akropolis, Prague, cz
 
Anna Maria Jopek
Concert, Pop, Jazz
Anna Maria Jopek
Tue 19/1/2021 Divadlo Komedie, Prague, cz
 
Koop Oscar Orchestra
Concert, Pop, Jazz
Koop Oscar Orchestra
Thu 21/1/2021 Palác Akropolis, Prague, cz
 
Formidable! Aznavour
Concert, Jazz, Classic
Formidable! Aznavour
Tue 26/1/2021 Divadlo Hybernia, Prague, cz
 
Chanticleer
Concert, Jazz
Chanticleer
Sat 6/2/2021 Rudolfinum, Prague, cz
 
Phil Shoenfelt & Southern Cross
Concert, Blues, Jazz
Phil Shoenfelt & Southern Cross
Fri 12/2/2021 Kaštan, Prague, cz
 
70 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre 1
Homepage Concerts Prague Jazz