The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

The Legends Rock Fest aneb legendy ožívají 2017

pá 21. — so 22. červenec 2017
Areál U Věže Najít ubytování
Maixnerova 1613, Hořice
Ondra Vodehnal Vodouch a 1 další.
Koupit vstupenky Ticketpro

Po čertech skvělý fest! V našlapaném programu tradičního festu nebudou ani při jeho 6. ročníku  chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. I tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze  prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční  soutěž o nejoriginálnější fans klub a  připravujeme  i  další doprovodný program.

Na každého účastníka hořického rockového festivalu doslova dýchne od první minuty  osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit,  dostupnost kvalitního sociálního zázemí a veškerých služeb. Účastníci festu vítají možnost blízkého koupání,  zasazení festu do krásné  přírody,  možnost výletů za řadou zajímavých míst v nedalekém okolí. Pro držitele vstupenek z předprodeje bude opět zdarma připraven festivalový zpravodaj, s uvedením přehledu vyjednaných slev, s příležitostí využití dalších zážitkových aktivit.

Právě  tyto přednosti přilákají do Hořic v Podkrkonoší každoročně návštěvníky ze všech  koutů  České republiky. Rockový festival pak hodnotí  jako nejvydařenější akci sezóny.  Mnozí jej dokonce s nadsázkou přirovnávají ke snu, ze kterého se nechtějí probudit. Vše je tedy opět za dveřmi, štěstí přeje připraveným! Buďte u toho! 

Lineup

Lineup zatím nebyl zveřejněn.
Minulý rok na festivalu vystoupili Arakain, Harlej, Debill Heads, Walda Gang, Rain, Five O´Clock Tea a další.

Areál U Věže Maixnerova 1613, Hořice
pá 25. srpen 21:00
areál Myslivna, Vroutek u Podbořan
18. ročník festivalu Rock for Churchill se uskuteční od 25. do 26. 8. 2017.
Koupit vstupenky
pá 11. srpen 12:00
Letiště Piešťany, Piešťany
8. ročník festivalu Grape na letišti Piešťany.
Koupit vstupenky

Další akce