Events in Prague 17. 8.

Nils Petter Molvær
Concert, Electro
Nils Petter Molvær
Tue 17/8/2021 Novoměstská radnice, Prague, cz
 
Xindl X
Concert, Pop, Folk
Xindl X
Tue 17/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
Bright Eyes
Concert, Pop, Country
Bright Eyes
Wed 18/8/2021 Lucerna Music Bar, Prague, cz
 
Interested in where you can see your favourite artists?
Log in with Spotify
Horkýže Slíže
Concert, Rock
Horkýže Slíže
Wed 18/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
Gaia Mesiah
Concert, Metal
Gaia Mesiah
Thu 19/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
Aneta Langerová - Dvě Slunce
Concert, Pop
Aneta Langerová - Dvě Slunce
Sun 22/8/2021 Vyšehrad, Prague, cz
 
Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
Concert, Pop, Rock
Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
Tue 24/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
Louis Tomlinson
Concert, Pop, Rock
Louis Tomlinson
Thu 26/8/2021 Forum Karlín, Prague, cz
 
Pražský výběr
Concert, Rock
Pražský výběr
Thu 26/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
UB40
Concert, Pop, Reggae
UB40
Fri 27/8/2021 Forum Karlín, Prague, cz
 
Prague Gothic Treffen 2021
Festival, Pop, Punk
Prague Gothic Treffen 2021
27/8 — 28/8/2021 Prague, cz
 
Respect Festival 2021
Festival
Respect Festival 2021
28/8 — 29/8/2021 Prague, cz
 
Zá-to-pek!
Others
Zá-to-pek!
Sun 29/8/2021 Azyl78, Prague, cz
 
Michal Prokop trio
Concert, Jazz, Rock
Michal Prokop trio
Sun 29/8/2021 Hotel Svornost, Prague, cz
 
Oran Etkin & Band
Concert, Jazz
Oran Etkin & Band
Sun 29/8/2021 Jazz Dock, Prague, cz
 
Zá-to-pek!
Others
Zá-to-pek!
Mon 30/8/2021 Azyl78, Prague, cz
 
Zá-to-pek!
Others
Zá-to-pek!
Tue 31/8/2021 Azyl78, Prague, cz
 
Tomáš Klus
Concert, Pop, Folk
Tomáš Klus
Tue 31/8/2021 Areál Ledáren - Braník, Prague, cz
 
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Concert, Swing
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Thu 2/9/2021 Obecní dům, Prague, cz
 
525 events in total
Filters
Where
Event type
Date
Genre